24. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Ivan KukuljanOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana Juričić1. nagrada, Zlato priznanje
2Blaž RugeljOŠ MengešJože Kosec2. nagrada, Zlato priznanje
3Anja KomatarOŠ DomžaleBela Somi2. nagrada, Zlato priznanje
3Niko PintarOŠ NakloMilan Bohinec2. nagrada, Zlato priznanje
5Žiga GlavanOŠ IgJanez Kovač3. nagrada, Zlato priznanje
5Štefan MarkičOŠ NakloMilan Bohinec3. nagrada, Zlato priznanje
5Primož PušnikOŠ Franja Malgaja, Šentjur pri CeljuAleksandra Romih Šmid3. nagrada, Zlato priznanje
8Mihael PetačOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
8Jan SavincOŠ Bojana Ilicha, MariborZlatka FerlincZlato priznanje
8Lana SemečnikOŠ Livada, VelenjeAna PoličnikZlato priznanje
11Simon KlaužerOŠ LesičnoMilena GrobelšekZlato priznanje
12Gregor ČerneOŠ Ledina, LjubljanaMihaela MrzlikarZlato priznanje
13Jure GantarOŠ Danila Lokarja, AjdovščinaSašo ŽigonZlato priznanje
13Žiga KosOŠ DomžaleBela SomiZlato priznanje
13Andrej KržičOŠ Livada, VelenjeAna PoličnikZlato priznanje
13Rok MarkočičOŠ DobrovoDemi MunihZlato priznanje
13Tea ŠketOŠ Franca Rozmana-Staneta, MariborMatjaž KrumpZlato priznanje
18Katja Berk BevcOŠ LesičnoMilena GrobelšekZlato priznanje
18Marko BlažičOŠ DobrovoDemi MunihZlato priznanje
18Gabrijela JankovičOŠ Mirana Jarca ČrnomeljRomana KočevarZlato priznanje
18Aljaž PetričOŠ Danila Lokarja, AjdovščinaSašo ŽigonZlato priznanje
22Tomaž ČegovnikOŠ Center, Novo mestoAnica BanZlato priznanje
22Eva HerzogOŠ Črna na KoroškemAlojzija KosZlato priznanje
22Andraž OberstarOŠ Dobrepolje - PŠ StrugeBarbara BlatnikZlato priznanje
22Janja OmejecOŠ StičnaKatja ŠčapZlato priznanje
22Anže PrušekOŠ Ljubno ob SavinjiSaša Horvat KovačičZlato priznanje
22Jernej RepasPrva OŠ Slovenj GradecIrena TuričnikZlato priznanje
22Nejc UmekOŠ StičnaKatja ŠčapZlato priznanje
29Vito FrančičDvojezična OŠ I LendavaDušan NemecZlato priznanje
29Miha HrovatOŠ MengešJože KosecZlato priznanje
29Maj OsolinOŠ DobDamijana Križnik-VrhovecZlato priznanje
29Blaž VoharOŠ Dolenjske TopliceVida Sirk-ŠenicaZlato priznanje
29Matevž ZihOŠ Gornja RadgonaMetka PrimecZlato priznanje
34Andrej MenardOŠ IdrijaDanica VončinaZlato priznanje
34Jerica RadežOŠ Center, Novo mestoAnica BanZlato priznanje
36Gregor ČepinOŠ ZalogMarjeta ValenčičZlato priznanje
36Peter DolencOŠ Bistrica, TržičMihael ZaletelZlato priznanje
36Žiga VršnakOŠ Ljubno ob SavinjiSaša Horvat KovačičZlato priznanje
39Matej JanežičOŠ SolkanJožica MurovecZlato priznanje
39Tomo MarkočičOŠ Oskarja Kovačiča, ŠkofijeDjordje AtanackovZlato priznanje
39Laura MercinaOŠ TrbovljeElizabeta BočkoZlato priznanje
39Marko MihalecOŠ TrzinAleš ŠpornZlato priznanje
39Igor MilačičOŠ ŠenčurBreda VidicZlato priznanje
39Neža MuhičOŠ Mladika, PtujSilvester ArnečičZlato priznanje
39Tamara StojanovOŠ Mirana Jarca ČrnomeljRomana KočevarZlato priznanje
39Gašper ŠenkOŠ ŠenčurBreda VidicZlato priznanje
47Bor ArahOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca ŠtefaničZlato priznanje
47Matija SmrečnikOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
47Nejc ŠtalecOŠ ŽeleznikiAlenka KuharZlato priznanje
47Boštjan VidmarOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin StrašekZlato priznanje
51Urban JelencOŠ Simona Jenka KranjMateja SajovecZlato priznanje
51Tamara KlavžarOŠ TrzinAleš ŠpornZlato priznanje
51Žiga KosmatinOŠ DobDamijana Križnik-VrhovecZlato priznanje
51Mateja PotočnikOŠ Črna na KoroškemAlojzija KosZlato priznanje
51Andrej PuceljOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaAndreja ModicZlato priznanje
51Rok RihtaršičOŠ ŽeleznikiAlenka KuharZlato priznanje
57Tadej HofmanOŠ Gornja RadgonaMetka PrimecZlato priznanje
57Sara VodopivecOŠ SolkanJožica MurovecZlato priznanje
59Petra KrtOŠ Simona Jenka KranjMateja SajovecZlato priznanje
59Ines MuršičDvojezična OŠ I LendavaDušan NemecZlato priznanje
59Jaka ŠkrlepOŠ Stražišče, KranjAndreja JagodicZlato priznanje
59Mitja ŠparaklOŠ Franceta Prešerna, MariborJožica HrženjakZlato priznanje
59Žiga VrečarOŠ GradecDamjan GrobljarZlato priznanje
59Nejc ŽupecOŠ IgJanez KovačZlato priznanje
65Janez Hočevar MožinaOŠ Ledina, LjubljanaMihaela MrzlikarZlato priznanje
65Filip KuntuOŠ Bojana Ilicha, MariborZlatka FerlincZlato priznanje
65Rok LukšičOŠ Dolenjske TopliceVida Sirk-ŠenicaZlato priznanje
65Simon SkokOŠ Franca Rozmana-Staneta, MariborMatjaž KrumpZlato priznanje
65Aljoša SlameršakOŠ Mladika, PtujSilvester ArnečičZlato priznanje
70Timotej ČižekOŠ Rodica, DomžaleDarja ŽankarZlato priznanje
70Miha MuškinjaOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin StrašekZlato priznanje
70Tanja PretnarOŠ Bistrica, TržičMihael ZaletelZlato priznanje
70Lana ŠveglOŠ Tabor II, MariborPeter FakinZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Aleš SrnaOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože Stare1. nagrada, Zlato priznanje
2Matej DrameOŠ Šmarje pri JelšahKarel Šmigoc1. nagrada, Zlato priznanje
3Luka JerajOŠ Ledina, LjubljanaMihaela Mrzlikar2. nagrada, Zlato priznanje
4Ambrož BizjakOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana Juričić2. nagrada, Zlato priznanje
5Miha ČančulaOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaAleksander Potočnik3. nagrada, Zlato priznanje
5Ambrož HomarOŠ Frana Albrehta, KamnikBranko Pongrac3. nagrada, Zlato priznanje
5Tom SlejkoOŠ Miroslava Vilharja PostojnaZora Rebec3. nagrada, Zlato priznanje
5Gal ŠmidovnikOŠ ŠentvidMarija Tome3. nagrada, Zlato priznanje
5Katja VozelOŠ DomžaleBela Somi3. nagrada, Zlato priznanje
10Domen BlenkušOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
10Daša BožičOŠ Oskar Kovačič, LjubljanaMarjeta PetricaZlato priznanje
10Jure SenčarOŠ KriževciLenart BaratZlato priznanje
10Urška TerčičOŠ Šmarje pri JelšahKarel ŠmigocZlato priznanje
10Katarina VogelnikOŠ Oskar Kovačič, LjubljanaMarjeta PetricaZlato priznanje
10Jure ZmrzlikarOŠ VodiceCilka MarenčeZlato priznanje
16Iza JamarOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože StareZlato priznanje
16Grega SarkaOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože StareZlato priznanje
18Katja LužarOŠ Sava Kladnika SevnicaValentina MlakarZlato priznanje
18Aljaž ZalarOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarija AhčinZlato priznanje
20Klemen AmbrožičOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože StareZlato priznanje
20Matic DomjanOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBojan MlakarZlato priznanje
20Boštjan PiršOŠ Trnovo, LjubljanaNataša Klun PrijateljZlato priznanje
23Nejc FilipičOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
23Žiga KrajncOŠ Šmarje pri JelšahKarel ŠmigocZlato priznanje
23Jože RahneOŠ VodiceCilka MarenčeZlato priznanje
23Žiga ŠmidhoferOŠ Janka Glazerja, RušeMiro JaušovecZlato priznanje
23Andraž VrhovecOŠ Rodica, DomžaleDušan SmolèZlato priznanje
28Niko ColneričOŠ Šmarje pri JelšahKarel ŠmigocZlato priznanje
28Jan MarjanovičOŠ Srečka Kosovela SežanaSmiljana PavletičZlato priznanje
28Maja PoklinekOŠ VuzenicaAlojz VerdonikZlato priznanje
31Jernej JerebicOŠ Janka Glazerja, RušeMiro JaušovecZlato priznanje
31Andreja JernejOŠ Franja Malgaja, Šentjur pri CeljuAleksandra Romih ŠmidZlato priznanje
31Tina PetovarOŠ Miklavž na Dravskem poljuZvonko TrstenjakZlato priznanje
31Maruša RajhOŠ Frana Albrehta, KamnikBranko PongracZlato priznanje
31Marko RmanOŠ Sava Kladnika SevnicaValentina MlakarZlato priznanje
31Gregor TurnšekI. OŠ ŽalecJožica RoršekZlato priznanje
37Jernej FišterOŠ Center, Novo mestoAnica BanZlato priznanje
37Matej PirnatOŠ Rodica, DomžaleDušan SmolèZlato priznanje
37Maja Pucelj KrajncOŠ ŠentvidMarija TomeZlato priznanje
40Peter NagličI. OŠ ŽalecJožica RoršekZlato priznanje
41Polona FrasOŠ Polhov GradecMirjam KogovšekZlato priznanje
41Katarina GrudenOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
41Damijan KnezOŠ VuzenicaAlojz VerdonikZlato priznanje
41Nejc RednjakOŠ Šalek, VelenjeJožica JurkoZlato priznanje
41Žiga RusOŠ Ledina, LjubljanaMihaela MrzlikarZlato priznanje
41Andraž ŠmonOŠ DomžaleBela SomiZlato priznanje
47Tilen BreceljOŠ Milojke Štrukelj, Nova GoricaTanja KogojZlato priznanje
47Matjaž CvetrežnikOŠ Ivana Roba, ŠempeterAlenka UršičZlato priznanje
47Mohor NartnikOŠ Polhov GradecMirjam KogovšekZlato priznanje
47Marko RemecOŠ Center, Novo mestoAnica BanZlato priznanje
47Matej ŠolincOŠ Franja Malgaja, Šentjur pri CeljuAleksandra Romih ŠmidZlato priznanje
52Andrej Biljak-GerjevičJVIZ II. OŠ Rogaška SlatinaEdvard SajkoZlato priznanje
52Gašper GregoričOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin StrašekZlato priznanje
52Ana LevstekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarija ŠilcZlato priznanje
52Žiga RajerOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBojan MlakarZlato priznanje
52Grega VlašičOŠ Ob Rinži KočevjeJanez MušičZlato priznanje
57Jona BambičOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarija ŠilcZlato priznanje
57Maruša BožičOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaMeta TrčekZlato priznanje
57Urban ČeponOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaMeta TrčekZlato priznanje
57David KraljičOŠ Šalek, VelenjeJožica JurkoZlato priznanje
57Uroš OrešičOŠ PoljčaneGoran SaboličZlato priznanje
57Žiga RisOŠ Miroslava Vilharja PostojnaZora RebecZlato priznanje
63Gašper BrusOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
63Tjaša CesarOŠ Grm, Novo mestoDušan PlutZlato priznanje
63Anja KotarOŠ Vižmarje-BrodMaja ŠivakZlato priznanje
63Tadeja MajcenOŠ KriževciLenart BaratZlato priznanje
63Maša RomeOŠ TrbovljeVida KovačičZlato priznanje
63Tadevž RopertOŠ Lenart v Slovenskih GoricahDaniel DivjakZlato priznanje
69Anita GantarOŠ Grm, Novo mestoDušan PlutZlato priznanje
69Miha LeskovarOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
69Dal RupnikOŠ Ljubno ob SavinjiMarija GroharZlato priznanje
69Teja TurkOŠ Ljubno ob SavinjiMarija GroharZlato priznanje
73Barbara IkicaOŠ TrbovljeVida KovačičZlato priznanje
73Vesna PajtlerOŠ Miklavž na Dravskem poljuZvonko TrstenjakZlato priznanje
73Nejc ZadnikarOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože StareZlato priznanje
76Nika BosničOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
76Marsel BratušaOŠ IvanjkovciStanka ČrčekZlato priznanje
76Primož MajhenOŠ PoljčaneGoran SaboličZlato priznanje
76Bor MiškaOŠ Milojke Štrukelj, Nova GoricaMajda ZorattiZlato priznanje
76Štefan MožinaOŠ Riharda Jakopiča, LjubljanaStane ErčuljZlato priznanje
76Žiga TankoOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarija AhčinZlato priznanje
82Anja CimermanOŠ Vižmarje-BrodMaja ŠivakZlato priznanje
83Jože ArbeiterOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin StrašekZlato priznanje
83Matija BolčinaOŠ Ivana Roba, ŠempeterAlenka UršičZlato priznanje
83Klemen HrovatOŠ Riharda Jakopiča, LjubljanaStane ErčuljZlato priznanje
83Aleš KrumpakJVIZ II. OŠ Rogaška SlatinaEdvard SajkoZlato priznanje
83Jernej MiheljOŠ Srečka Kosovela SežanaSmiljana PavletičZlato priznanje
83Nenad StankovićOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaAleksander PotočnikZlato priznanje
83Tomaž ŽnuderlOŠ Lenart v Slovenskih GoricahDaniel DivjakZlato priznanje