2001...201720182019

40. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Brest LenarčičOŠ KozjeManica Kolar1. nagrada, Zlato priznanje
2Vid BaumanOŠ Kajetana Koviča PoljčaneGoran Sabolič2. nagrada, Zlato priznanje
3Val BajcOŠ SostroUrška Šetina3. nagrada, Zlato priznanje
4Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaAndreja Zdravič BauerPohvala, Zlato priznanje
4Matic PrimožičOŠ KrižeNeža PoljancPohvala, Zlato priznanje
6Nejc SušnikOŠ NakloŠpela KnezPohvala, Zlato priznanje
7Sandoleja PučkoOŠ VodiceJure GrilcPohvala, Zlato priznanje
8Anže Maj BlagusOŠ Gorica, VelenjeZvonko KramaršekZlato priznanje
8Matic PogorelecOŠ Miklavž na Dravskem poljuMarjan VečekZlato priznanje
8Rok SusičOŠ Šmartno pod Šmarno goroPolonca Petrica PonikvarZlato priznanje
8Neža Ada ŠegaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaPetra RotarZlato priznanje
12Luka BrdarOŠ DrskaKatja PečaverZlato priznanje
12Luka Golob ŠajnOŠ Miroslava Vilharja PostojnaGregor AntlogaZlato priznanje
12Sebastjan KušarOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaUrška LunZlato priznanje
12Brina Likar KrambergerOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaMatjuša MihelčičZlato priznanje
16Krištof BučarOŠ Dolenjske TopliceTadeja LahZlato priznanje
16Benjamin GašperinOŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska BistricaMarija CerkovnikZlato priznanje
16Andraž HojnikOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
16Martin JagerIII. OŠ CeljeMarinka ŠpanZlato priznanje
16Alen LaboharOŠ Bistrica ob SotliDragica ŠketZlato priznanje
16Aleš RusZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
22Nives GošnjakOŠ MislinjaPolona ČrepZlato priznanje
22Anamarija LebarOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaPrimož TrčekZlato priznanje
22Špela MaroltOŠ Šmartno, Šmartno pri LitijiBojan BricZlato priznanje
25Maruša GorkičOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
25Frančišek KrižOŠ Notranjski odred CerknicaJure MeleZlato priznanje
25Luka UrbancOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličZlato priznanje
25Rok VlajOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecMarijan KrajnčanZlato priznanje
29Nace HumarOŠ VodiceJure GrilcZlato priznanje
29Nai Joy RedjaOŠ TrzinMaja ZavršnikZlato priznanje
29Tara ŠujicaOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
29Maja TerpinOŠ SolkanMojca MiloneZlato priznanje
33Nika DolenecOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
33Nejc MozetičOŠ Frana Erjavca Nova GoricaKlemen LebanZlato priznanje
33Urh MurOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
33Mark OmanOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
33Gašper RepšeOŠ MozirjeJana PahovnikZlato priznanje
33Tine RoženOŠ Prežihovega Voranca, Ravne na KoroškemDarja VrhovnikZlato priznanje
33Tibor VolovšekOŠ Šmartno pod Šmarno goroPolonca Petrica PonikvarZlato priznanje
40Filip BratovičOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaIrena StegnarZlato priznanje
40Nino KolanderJZ OŠ Marjana Nemca RadečeIgor TuričnikZlato priznanje
40Zala KošičekOŠ SolkanMojca MiloneZlato priznanje
40Monika KuheljOŠ PoljePolona TheuerschuhZlato priznanje
40Tilen NovakOŠ StranjeEva GrčarZlato priznanje
40Žan PustoslemšekOŠ Koroški jeklarji, RavneMitja LednikZlato priznanje
40Enej VinkovičOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
47Oskar BrumenOŠ Vodmat, LjubljanaMajda ŠebenikZlato priznanje
47Urban BučarOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
47Gašper NemgarOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Miha BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaNataša Klun1. nagrada, Zlato priznanje
2Erik Červek RoškaričOŠ Antona Ingoliča Spodnja PolskavaDavid Vodušek2. nagrada, Zlato priznanje
3Tian StrmšekOŠ RačeRomana Šabeder3. nagrada, Zlato priznanje
4Gašper JoštOŠ NakloŠpela KnezPohvala, Zlato priznanje
5Val VidmarOŠ KrmeljBoštjan RepovžPohvala, Zlato priznanje
6Tilen SrabotičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekPohvala, Zlato priznanje
7Franci SuhadolnikOŠ PreserjeHelena ŠuštarPohvala, Zlato priznanje
8Jakob KraljOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
8Jakob RihterOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
10Žan AmbrožičOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
11Maj PritržnikOŠ DobrnaMartina JovanZlato priznanje
11Adrian Sebastian ŠiškaOŠ TrzinVanja VogrinZlato priznanje
11Tim ThumaOŠ Toma Brejca, KamnikPeter ŠtubljarZlato priznanje
14Matija BatičOŠ Dušana Bordona Semedela - KoperVlasta ZrnecZlato priznanje
14Terezija KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMatevž ŠifrarZlato priznanje
16Jakob BurjaOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
17Jakob GrmekOŠ ColBlaž UršičZlato priznanje
17Martin NovakOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
17Lana TravenOŠ Grm, Novo mestoSimon TurkZlato priznanje
20Kaja RajterOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
21Žiga BrinovšekOŠ Gustava Šiliha, VelenjeKarin Sirovina DvornikZlato priznanje
21Matej KnapOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaMatjuša MihelčičZlato priznanje
21Martin KodermanOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
24Gašper HauptmanOŠ Šmartno, Šmartno pri LitijiBojan BricZlato priznanje
24Nika ŠimnovecOŠ Orehek KranjTomaž AhčinZlato priznanje
24Alja ŠlencOŠ MedvodeEva MikličZlato priznanje
24Hugo TrebšeOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
28Jakob Čerič2. OŠ Slovenska BistricaVesna PotočnikZlato priznanje
28Matija DergancOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličZlato priznanje
28Jan DolinarOŠ Polhov GradecMirjam KogovšekZlato priznanje
28Rok HudournikOŠ Šalek, VelenjeIgor KošakZlato priznanje
28Ana JagodicOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
28Marija JudežOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
28Katja KorcOŠ MalečnikMiloš ČučkovičZlato priznanje
28Lucijan KorošecOŠ Hudinja, CeljeMilica ŠtegerZlato priznanje
28Noa LaznikOŠ Neznanih talcev DravogradMarija CehnerZlato priznanje
28Benjamin ŠkiljanOŠ Ivana Skvarče, ZagorjeVanja CelestinaZlato priznanje
28Tilen ZorinJVIZ II. OŠ Rogaška SlatinaUrška EsihZlato priznanje
39Rubin BervarOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
39Eva GašparičOŠ KamnicaKarmen ZinrajhZlato priznanje
39Hana JakovacOŠ KoperBarbara PesjakZlato priznanje
39Domen KozmusOŠ LesičnoMilena GrobelšekZlato priznanje
39Benjamin KutnarOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniAnica VozelZlato priznanje
39Lovro LotričOŠ Predoslje KranjErna FajfarZlato priznanje
39Gal PodjavoršekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
39Luka PodvršnikOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin StrašekZlato priznanje
39Matija SkrtOŠ Ivana Roba, ŠempeterAlenka UršičZlato priznanje
39Jurij ŠumanOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
39Nik VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMatevž ŠifrarZlato priznanje