200120022003...2019

22. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike

7. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Blaž KirnOŠ PreserjeTanja Žontar1. nagrada, Zlato priznanje
2Jure AusecOŠ Simona Jenka KranjIrma Pustotnik2. nagrada, Zlato priznanje
3Jaka GogalaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaBranko Cedilnik3. nagrada, Zlato priznanje
4Robert ArmičOŠ Log - DragomerMarko GerbecZlato priznanje
5Rok SevčnikarOŠ PolzelaDanica GobecZlato priznanje
6Grega ŠoičOŠ Franceta Prešerna, KranjDanica ToporšZlato priznanje
7Peter FermeOŠ Ljudski vrt PtujIrena VekZlato priznanje
7Lovro OražemOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaAndreja ModicZlato priznanje
9Katarina KosoveljOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaBranko CedilnikZlato priznanje
9Rok ŠkrljOŠ 8 talcev, LogatecMartin PišlarZlato priznanje
11Jaša MarkunOŠ Simona Jenka KranjIrma PustotnikZlato priznanje
12Timotej LazarOŠ III Murska SobotaFranc BürmenZlato priznanje
13Martina ŠkorjancOŠ Franca Lešnika-Vuka, Slivnica pri MariboruJože TranturaZlato priznanje
14Miha MilosavOŠ Lava, CeljeBeno KarnerZlato priznanje
14David ZinrajhOŠ KamnicaBreda KvarZlato priznanje
16Uroš AnzeljcOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
16Jan KraljOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
18Elvis SladičOŠ Janka Premrla-Vojka KoperĐeni PlešnikZlato priznanje
19Aleš SveteOŠ Log - DragomerMarko GerbecZlato priznanje
20Jakob BohOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda JerajZlato priznanje
21Monika GromOŠ PreserjeTanja ŽontarZlato priznanje
21Matic ŽirovecOŠ Lava, CeljeBeno KarnerZlato priznanje
23Sašo ŠpanOŠ Savo Kladnik, SevnicaValentina MlakarZlato priznanje
23Slavko VujinovićOŠ Franceta Prešerna, KranjDanica ToporšZlato priznanje
25Rosana AhčinOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaAndreja ModicZlato priznanje
25Vasja PovšeOŠ PreboldMaja ZagoričnikZlato priznanje
27Miha OtoničarOŠ Notranjski odred CerknicaMarija TurkZlato priznanje
27Sabina PintarOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda JerajZlato priznanje
27Jaka SušnikOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
27Uroš ŽunkovičOŠ Franca Lešnika-Vuka, Slivnica pri MariboruJože TranturaZlato priznanje
31Miha BrenčičOŠ Ljudski vrt PtujIrena VekZlato priznanje
31Bor GregorčičOŠ Bežigrad, LjubljanaIrena KramarZlato priznanje
31Sanja MartinecOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
31Mojca ŠkafarOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
35Valerija KramaričOŠ MetlikaJože VraničarZlato priznanje
36Jan JevšovarOŠ GabrovkaIgor HostnikZlato priznanje
36Luka NeradOŠ France Prešeren, ČrenšovciVladimir ŽalikZlato priznanje
38Andrej ČremožnikOŠ PolzelaDanica GobecZlato priznanje
39Blaž KramerJZ OŠ Marjana Nemca, RadečeMartina Sladič KrižnikZlato priznanje
39Mateja PipanOŠ Milojke Štrukelj, Nova GoricaDragutin KomelZlato priznanje

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matjaž BerčičOŠ Škofja Loka - MestoHelena Bergant1. nagrada, Zlato priznanje
2Vasja SusičOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja Koželj2. nagrada, Zlato priznanje
3Nino BašičOŠ Ketteja in Murna, LjubljanaMilena Monetti3. nagrada, Zlato priznanje
4Anže BabičOŠ NakloMilan BohinecZlato priznanje
5Nejc JelovčanOŠ NakloMilan BohinecZlato priznanje
6Matjaž KrncDruga OŠ Slovenj GradecDušan KlemenčičZlato priznanje
6Marko WeilgunyOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
8Martin AmbrožičOŠ Franceta Prešerna, KranjDanica ToporšZlato priznanje
8Lojze GačnikOŠ Koseze, LjubljanaIvanka Madronič-ČeličZlato priznanje
8Zala LenarčičOŠ Miroslava Vilharja PostojnaZora RebecZlato priznanje
11Matjaž GomilšekOŠ Tabor II, MariborPeter FakinZlato priznanje
12Mitja ZajecOŠ Tabor II, MariborPeter FakinZlato priznanje
13Jure GujtOŠ Antona Ingoliča, Sp. PolskavaCvetka GovejšekZlato priznanje
13Simon JazbecOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
15Tadej GrobelšekOŠ Šmarje pri JelšahKarel ŠmigocZlato priznanje
15Gregor HostnikOŠ GabrovkaIgor HostnikZlato priznanje
15Jakob KomelOŠ ŠempasJožica RustjaZlato priznanje
15Andrej KregarOŠ Ketteja in Murna, LjubljanaJelislava SakelšekZlato priznanje
15Uroš OrthaberOŠ Antona Ingoliča, Sp. PolskavaCvetka GovejšekZlato priznanje
20Rok MočnikOŠ IdrijaDanica VončinaZlato priznanje
21Matej HušII. OŠ CeljeBoža DomitrovičZlato priznanje
22Peter LenderoOŠ Livada, VelenjeAna PoličnikZlato priznanje
23Daša KolarOŠ Gorica, VelenjeNada Zebec-RuganiZlato priznanje
23Boštjan KovačOŠ Log - DragomerMarko GerbecZlato priznanje
23Tomaž ŠuštarOŠ DobrepoljeRenata KovačičZlato priznanje
23Katja ZalokarOŠ ŠentjernejRoman TurkZlato priznanje
27Barja DrnovšekOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda JerajZlato priznanje
27Miha MaroltOŠ Franceta Prešerna, KranjDanica ToporšZlato priznanje
29Jernej BernikOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda JerajZlato priznanje
29Anja KirnOŠ Livada, VelenjeAna PoličnikZlato priznanje
29Erik RaspetOŠ IdrijaDanica VončinaZlato priznanje
29Matic VidmarOŠ DobrovaVidojka GerbičZlato priznanje
33Sebastijan JurendićOŠ Toneta Čufarja, MariborTanja TomšičZlato priznanje
33Primož KoželjOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
33Matevž PintarOŠ Škofja Loka - MestoHelena BergantZlato priznanje
33Špela ŠpenkoOŠ VodiceKatarina ŠpaničZlato priznanje
37Vid KočarOŠ Toneta Čufarja, MariborTanja TomšičZlato priznanje
37Nina KušarOŠ Vodmat, LjubljanaMaja ManohinZlato priznanje
39Anita MirtičOŠ Vavta vas, Straža pri Novem mestuNataša Umek PlankarZlato priznanje
39Sara Sabrina ZemljičOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
41Mojca BerdenOŠ Vodmat, LjubljanaMaja ManohinZlato priznanje
41Drago BrčinaOŠ Gorica, VelenjeNada Zebec-RuganiZlato priznanje
41Miha CiringerOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
41Ana MatavžOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
41Tina VirtičPrva OŠ Slovenj GradecSašo HerlahZlato priznanje
41Andraž VrabičOŠ Gorica, VelenjeNada Zebec-RuganiZlato priznanje