2001...201420152016...2019

15. Tekmovanje dijakov srednjih poklicnih šol v znanju matematike

1. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matej MarkoIC Piramida Maribor, Sr. šola za prehrano in živilstvoDušanka Vrenčur1. nagrada, Zlato priznanje
2Tilen Lipush RebernakSr. gradbena, geod. in okoljevarstvena šola LjubljanaMiha Debevc2. nagrada, Zlato priznanje
3Mateja OdlazekSr. šola ZagorjeRamana Železnik3. nagrada, Zlato priznanje
3Urška TrčkoSr. šola za oblikovanje MariborTanja Kočevar Voljč3. nagrada, Zlato priznanje
5Sebastjan KlinarŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeBiserka KampošekZlato priznanje
6Tadej MatjažSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaSnežana LedinskiZlato priznanje
7Miha KoprivnikarSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaMojca RožičZlato priznanje
8Željko FrancŠC Ptuj, Strojna šolaNina KokolZlato priznanje
9Nejc ZidaričŠC Ptuj, Strojna šolaNina KokolZlato priznanje
10Gaj BokanŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoIrena KavčičZlato priznanje
10David JesenkoSr. gozdarska in lesarska šola PostojnaIgor MezgecZlato priznanje
12Domen ŽurgaŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaJanja BlaškoZlato priznanje
13Davor KuraltSr. gozdarska in lesarska šola PostojnaIgor MezgecZlato priznanje
14Veronika FinžgarBiotehniški center Naklo - Srednja šolaMaruška KorelcZlato priznanje
14Matevž KlaužTŠC Maribor, Sr. strojna šolaLeila Marek-CrnjacZlato priznanje
16Alen MurićSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaMojca RožičZlato priznanje
17Dejan SmoličGrm Novo mesto, Kmet. šola Grm in biotehn. gimnazijaVesna StarcZlato priznanje
18Tia KrajncIC Piramida Maribor, Sr. šola za prehrano in živilstvoDušanka VrenčurZlato priznanje
19Jernej DrnovšekŠC Novo mesto, Sr. strojna šolaRobert RudmanZlato priznanje
19Jurij MačekLesarska šola MariborIztok PračekZlato priznanje

2. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Žiga MeklavŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoMelita Jelenko1. nagrada, Zlato priznanje
2Matej JamšekSr. gostinska in turistična šola RadovljicaMateja Bončina2. nagrada, Zlato priznanje
3Alma MujagićSr. gozdarska in lesarska šola PostojnaIgor Mezgec3. nagrada, Zlato priznanje
4Klemen MiklavčičSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaBarbara TavčarZlato priznanje
5Klemen GramcŠC Novo mesto, Sr. strojna šolaRobert RudmanZlato priznanje
5Rok MurnŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaTanja ZajcZlato priznanje
7Ajda Rupnik ČavičBiotehniški center Naklo - Srednja šolaJoži PeterneljZlato priznanje
7Tanja ZavecSr. zdravstvena in kozmetična šola MariborNina PeršinZlato priznanje
9Jan KorošecSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaPolona KikeljZlato priznanje
10David GašperičŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaLea FriceZlato priznanje
10Matjaž RešetaŠC Postojna, Srednja šolaAndreja Tiringer KoračinZlato priznanje
12Nuša GrosSr. šola za oblikovanje MariborAdrijana ŠiftarZlato priznanje
12Alen KrojslSr. šola za oblikovanje MariborAdrijana ŠiftarZlato priznanje

3. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Julijan KrajncŠC Ptuj, Strojna šolaJožica Ranfl Roškar1. nagrada, Zlato priznanje
2Florijan TomažinŠC Krško-Sevnica, Sr. šola SevnicaSabina Kumer2. nagrada, Zlato priznanje
3Andraž ŽalecSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaMateja Jan3. nagrada, Zlato priznanje
4Gašper KuraltŠC Škofja Loka, Sr. šola za lesarstvoDragica KalanZlato priznanje
5Christian KormanšekIC Piramida Maribor, Sr. šola za prehrano in živilstvoDušanka VrenčurZlato priznanje
6Žan VidmarLesarska šola MariborIztok PračekZlato priznanje
7Nina MarušičŠC Nova Gorica, Biotehniška šolaAnamarija KobalZlato priznanje
8Fatmir MehićSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaBarbara TavčarZlato priznanje