16. Tekmovanje dijakov srednjih poklicnih šol v znanju matematike

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Jurij PoljanšekŠC Velenje, Strojna šolaSabina Skornšek1. nagrada, Zlato priznanje
1Nika ŠketŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoDanica Kozel1. nagrada, Zlato priznanje
3Martin FerkSr. elektro-računalniška šola MariborPolonca Hajšek Pavlič3. nagrada, Zlato priznanje
4Ana PodhostnikSr. šola za oblikovanje MariborJolanda RadolliZlato priznanje
5Gašper SemeničSr. gozdarska in lesarska šola PostojnaIgor MezgecZlato priznanje
6Mark KešSr. frizerska šola LjubljanaDarka Dujmović VerdenikZlato priznanje
6Amadeja PrijateljSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaAsja LeganZlato priznanje
8Jan ObrulŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeBrigita MastnakZlato priznanje
9Matic RavnohribŠC Novo mesto, Sr. gradbena, lesarska in vzgojiteljska šolaDina PlutZlato priznanje
10David JakljevičŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVesna ParkeljZlato priznanje
11Tomaž CerovšekŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeBiserka KampošekZlato priznanje
11Tilen MurkoŠC Ptuj, Strojna šolaAnja Jesenek GrašičZlato priznanje
13Žiga DimecŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoPeter PešecZlato priznanje
14Žiga AntončičŠC Novo mesto, Sr. strojna šolaVida MarkelcZlato priznanje
14Eva SveteljSr. frizerska šola LjubljanaNada MedvedZlato priznanje
16Alen KouterSr. poklicna in tehniška šola Murska SobotaNatalija Maučec FtičarZlato priznanje
16Nina MalekSr. zdravstvena in kozmetična šola MariborNina PeršinZlato priznanje
18Martin MezekŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoKatarina HvastiZlato priznanje
19Bojan GerakarovskiSr. tehniška šola KoperMarija JurkovičZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matej MarkoIC Piramida Maribor, Sr. šola za prehrano in živilstvoDušanka Vrenčur1. nagrada, Zlato priznanje
2Tadej DominkoŠC Nova Gorica, Strojna, prometna in lesarska šolaDavid Šuligoj2. nagrada, Zlato priznanje
3Tilen Lipush RebernakSr. gradbena, geod. in okoljevarstvena šola LjubljanaTatjana Hernaus3. nagrada, Zlato priznanje
4Klemen BeleharŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoKatarina HvastiZlato priznanje
4David PridigarTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik BreznikZlato priznanje
6Mateja OdlazekSr. šola ZagorjeMarija Urbančič SuhadolnikZlato priznanje
6Miha PotočnikSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaNikolaj LipičZlato priznanje
8Aleks DrevŠC Velenje, Šola za storitvene dejavnostiJadranka GolčerZlato priznanje
8Klemen GunglTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik BreznikZlato priznanje
10David JesenkoSr. gozdarska in lesarska šola PostojnaIgor MezgecZlato priznanje
10Blaž ŽuranŠC Škofja Loka, Sr. šola za lesarstvoDragica KalanZlato priznanje
12Laura GrubarBiotehniški center Naklo - Srednja šolaMaja JarcZlato priznanje
12Slavko RibičŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaLea FriceZlato priznanje
12Filip TrajkovSr. tehniška šola KoperMarija JurkovičZlato priznanje
12Domen ŽurgaŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaJanja BlaškoZlato priznanje
16Nejc ZidaričŠC Ptuj, Strojna šolaNina KokolZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matej JamšekSr. gostinska in turistična šola RadovljicaMateja Bončina1. nagrada, Zlato priznanje
2Orlando GostečnikŠC Velenje, Strojna šolaBojana Miklavžin2. nagrada, Zlato priznanje
3Klemen GramcŠC Novo mesto, Sr. strojna šolaRobert Rudman3. nagrada, Zlato priznanje
4Blaž VodopivecŠC Kranj, Sr. ekonomska, storitvena in gradbena šolaJanez ZupanecZlato priznanje
5Žan GartnerŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoKatarina HvastiZlato priznanje
6Anja BeleSr. šola za oblikovanje MariborTanja Kočevar VoljčZlato priznanje
6Blaž DebevecSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaNikolaj LipičZlato priznanje