2001...201720182019

19. Tekmovanje dijakov srednjih poklicnih šol v znanju matematike

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Sanja JerajŠC Krško-Sevnica, Sr. šola SevnicaSabina Kumer1. nagrada, Zlato priznanje
2Gal LekšanSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaPetra Miller2. nagrada, Zlato priznanje
2Aljaž SrakaTŠC Maribor, Sr. strojna šolaLeila Marek-Crnjac2. nagrada, Zlato priznanje
4Matevž RožejŠC ŠentjurMonika OčkoZlato priznanje
5Nino HribernikŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeBlaž KnepZlato priznanje
6Jan SavnikŠC Novo mesto, Sr. strojna šolaVida MarkelcZlato priznanje
7Jernej KrajncTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik BreznikZlato priznanje
8Endi MlakarSr. tehniška šola KoperGoran KofolZlato priznanje
9Tadej BezgovšekŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeMaja LesjakZlato priznanje
9Urška GoričanSr. šola za oblikovanje MariborDamijan VisočnikZlato priznanje
9Teo StrelecŠC Ptuj, Elektro in računalniška šolaNataša Granda KrepflZlato priznanje
12Laura BučarBIC Ljubljana, Živilska šolaMarjana Sedeljšak BasleZlato priznanje
12Timotej TisnikarTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik BreznikZlato priznanje
14Adam ZeggaiSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaTjaša HrovatičZlato priznanje
15Nuša BeraničSr. šola za oblikovanje MariborDamijan VisočnikZlato priznanje
16Milan PotočnikŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaSuzana ŠapekZlato priznanje
17Žan SmolnikarŠC Slovenj Gradec, Sr. šola Slovenj Gradec in MutaSonja FerkZlato priznanje
18Filip GregoričŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaAnastazija Rokavc MramorZlato priznanje
18Rebeka NajdenikSr. šola za oblikovanje MariborAdrijana ŠiftarZlato priznanje
18Tiln StarčevićSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaMaša NahtigalZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tilen VrbnjakTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik Breznik1. nagrada, Zlato priznanje
2Miha HebarŠC Ptuj, Strojna šolaMelita Šemrl2. nagrada, Zlato priznanje
3Anže SojerSr. šola Domžale - Poklicna in strokovna šolaMojca Jager3. nagrada, Zlato priznanje
3Nejc VozelŠC Kranj, Sr. tehniška šolaMaja Arh3. nagrada, Zlato priznanje
5Žan ŠubeljStrokovni izobraževalni center LjubljanaNikolaj LipičZlato priznanje
6Dominik DobreŠC Škofja Loka, Sr. šola za lesarstvoLuka GraheljZlato priznanje
6Nejc KosTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik BreznikZlato priznanje
8Žan GovekarStrokovni izobraževalni center LjubljanaPolona KikeljZlato priznanje
8Jernej ZajcŠC Velenje, Elektro in računalniška šolaJadranka GolčerZlato priznanje
10Anže KrničarŠC Kranj, Sr. tehniška šolaMelita GrosZlato priznanje
10Sara SteinbacherSr. šola za oblikovanje MariborAdrijana ŠiftarZlato priznanje
12Samo PoljanšekŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoKatarina HvastiZlato priznanje
12Nik ZemljičTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik BreznikZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Žiga BradašSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaTjaša Hrovatič1. nagrada, Zlato priznanje
2Jure PažonŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeMaja Lesjak2. nagrada, Zlato priznanje
2Miran VehovecŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaIvo Koderman2. nagrada, Zlato priznanje
4Jože LevstekŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaAnastazija Rokavc MramorZlato priznanje
5Petja FurlanŠC Kranj, Sr. tehniška šolaMaja ArhZlato priznanje
5Andrej RomihŠC Krško-Sevnica, Sr. šola SevnicaSabina KumerZlato priznanje
7Dominik StarecStrokovni izobraževalni center LjubljanaNikolaj LipičZlato priznanje
8Žiga BožičnikŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoPeter PešecZlato priznanje