2001...201720182019

18. Tekmovanje dijakov srednjih poklicnih šol v znanju matematike

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Marko FerkSr. elektro-računalniška šola MariborPolonca Hajšek Pavlič1. nagrada, Zlato priznanje
2Anja KlančarSr. frizerska šola LjubljanaDarka Dujmović Verdenik2. nagrada, Zlato priznanje
3Miha HebarŠC Ptuj, Strojna šolaMelita Šemrl3. nagrada, Zlato priznanje
3Jernej MenartSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaMaša Nahtigal3. nagrada, Zlato priznanje
5Sara SteinbacherSr. šola za oblikovanje MariborAdrijana ŠiftarZlato priznanje
6Anže KrničarŠC Kranj, Sr. tehniška šolaMelita GrosZlato priznanje
7Primož GlobokarSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaNikolaj LipičZlato priznanje
7Žan GovekarSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaPolona KikeljZlato priznanje
9Melani ŠtefličSr. šola za oblikovanje MariborMonja SobočanZlato priznanje
9Anže ŠtrukeljŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaDamjana JovanZlato priznanje
11Samo JelnikarSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaMaša NahtigalZlato priznanje
12Nika TrdanSr. frizerska šola LjubljanaSabina SkornšekZlato priznanje
13Timotej KožuhSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaMaša NahtigalZlato priznanje
14Nejc KosTŠC Maribor, Sr. strojna šolaMaja Gradišnik BreznikZlato priznanje
15Nika GarvasBIC Ljubljana, Živilska šolaMarjana Sedeljšak BasleZlato priznanje
15Jernej ZajcŠC Velenje, Elektro in računalniška šolaJadranka GolčerZlato priznanje
15Miha ZupančičŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaAnastazija Rokavc MramorZlato priznanje
18Mijat RašičSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaMaša NahtigalZlato priznanje
19Mark JerajBIC Ljubljana, Živilska šolaMarjana Sedeljšak BasleZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Žiga BradašSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaMateja Jan1. nagrada, Zlato priznanje
2Martin RopretŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoKatarina Hvasti2. nagrada, Zlato priznanje
3Jože LevstekŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaAnastazija Rokavc Mramor3. nagrada, Zlato priznanje
4Jure PažonŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeTjaša HrovatičZlato priznanje
4Andrej RomihŠC Krško-Sevnica, Sr. šola SevnicaSabina KumerZlato priznanje
4Blaž SkvarčaGimnazija Jurija Vege IdrijaIrena VerdnikZlato priznanje
7Gašper VegelŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeTjaša HrovatičZlato priznanje
8Žiga BožičnikŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoPeter PešecZlato priznanje
9Tim BogatajŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoKatarina HvastiZlato priznanje
9Kaja TomažičSr. frizerska šola LjubljanaDarka Dujmović VerdenikZlato priznanje
11Pika ArtačBiotehniški center Naklo - Srednja šolaJoži PeterneljZlato priznanje
12Kyrylo YakovenkoSr. tehniška šola KoperMarija JurkovičZlato priznanje
13Emil KamalovSr. tehniška šola KoperMarija JurkovičZlato priznanje
14Kaja JerebicSr. frizerska šola LjubljanaDarka Dujmović VerdenikZlato priznanje
15Alen FrasSr. trgovska šola MariborBrigita KremserZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Miha KandareŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaIvo Koderman1. nagrada, Zlato priznanje
2Martin FerkSr. elektro-računalniška šola MariborPolonca Hajšek Pavlič2. nagrada, Zlato priznanje
3Ana PodhostnikSr. šola za oblikovanje MariborAdrijana Šiftar3. nagrada, Zlato priznanje
4Sašo NovakŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoSaša SilovšekZlato priznanje
5Janez DolencŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoTanja ŠifrerZlato priznanje
6Matic RavnohribŠC Novo mesto, Sr. gradbena, lesarska in vzgojiteljska šolaMelita BlatnikZlato priznanje
7Tomaž HorjakŠC Krško-Sevnica, Sr. šola SevnicaSabina KumerZlato priznanje
8Tomaž CerovšekŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeBlaž KnepZlato priznanje
8Ines MerklinIC Piramida Maribor, Sr. šola za prehrano in živilstvoDušanka VrenčurZlato priznanje