2011...201820192020

30. Tekmovanje v razvedrilni matematiki

6. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Bor GradišekOŠ KozjeManica Kolar1. nagrada, Zlato priznanje
2Špela BrincOŠ Loka, ČrnomeljKatarina Pavlakovič2. nagrada, Zlato priznanje
2Primož MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaSaša Kopač Jazbec2. nagrada, Zlato priznanje
4Ažbe GolubOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
5David PaternosterOŠ ZadobrovaTina PogačarZlato priznanje
6Daša PajorOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
7Luxi LinOŠ Prule, LjubljanaKatarina VidmarZlato priznanje
7Bor VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
9Emily Ana HowlandOŠ ZadobrovaTina PogačarZlato priznanje
10Sibila MežnarOŠ Grm, Novo mestoŠpela RavnikZlato priznanje
11Andrej KruhOŠ Frana Roša, CeljeBojana ZorkoZlato priznanje
11Gal ŠpecOŠ Loka, ČrnomeljKatarina PavlakovičZlato priznanje
13Pino Juvan VeneOŠ DrskaMarko RožičZlato priznanje
14Klarisa GorjupOŠ Notranjski odred CerknicaMira ŠirajZlato priznanje
14Ruben KastigarOŠ Primoža Trubarja Velike LaščeNika PetelinZlato priznanje
16Dora Ivana ŠegaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaPetra RotarZlato priznanje
17Katarina LangusOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
17Ivona LedererOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
17Maja MenartOŠ IdrijaMarko ObidZlato priznanje
20Aleksej AšOŠ Mirana Jarca ČrnomeljMateja ŽuželjZlato priznanje
21Miha BarteljOŠ Grm, Novo mestoŠpela RavnikZlato priznanje
21Tiša OtorepecOŠ Jožeta Moškriča, LjubljanaMetka KendaZlato priznanje
21Isabela StrojanšekOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniMartina JurkovičZlato priznanje
21Neža ZaleteljOŠ ŠkofljicaUrška TroštZlato priznanje
25Luka KozjanOŠ MetlikaMatej PezdircZlato priznanje
26Lenart GolobOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
26Sanja JešeOŠ Orehek KranjAnja Šmid PustoslemšekZlato priznanje

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Maj BombekOŠ Tabor I MariborPolona Brečko1. nagrada, Zlato priznanje
2Aljaž AmbrožičOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka Jemec2. nagrada, Zlato priznanje
2Anže MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaTanja Černigoj2. nagrada, Zlato priznanje
4Katrina ŽganecOŠ Simona Jenka KranjAlenka MaksimovićZlato priznanje
5Lara HorvatOŠ II Murska SobotaHelena NemecZlato priznanje
5Jakob RitlopOŠ TurniščeMarija MagdičZlato priznanje
7Luka FilakOŠ Mirana Jarca ČrnomeljMateja ŽuželjZlato priznanje
7Tadej ZelencOŠ IdrijaPatricija BizjakZlato priznanje
9Srečko Matjaž BergincOŠ Grm, Novo mestoMojca SeljakZlato priznanje
9Vid FurlanOŠ Notranjski odred CerknicaMira ŠirajZlato priznanje
9David KnezOŠ KašeljTanja ŽontarZlato priznanje
9Ajda VraničarOŠ MetlikaMatej PezdircZlato priznanje
13David JerašaOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasPolona Mlinar BičekZlato priznanje
13Lan ZaveršekOŠ Frana Roša, CeljeBojana ZorkoZlato priznanje
15Zoja Glavan ČanderOŠ Dušana Flisa, HočeVlasta BobovnikZlato priznanje
15Tajda TrivičOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
15Zala ZbačnikOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
18Gaja KlobučarOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
18Brina Bara LebanOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
18Sara MolnarOŠ HajdinaAleš SakelšekZlato priznanje
21Ajd HodžarOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
21Teo TomažičOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
23Luka PotočnikOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaBarbara JuvančičZlato priznanje
23Žan Luka ŽužekOŠ LjubečnaMonika KalužaZlato priznanje
25Tjaša DemšarOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasPolona Mlinar BičekZlato priznanje
25Hana MastnakOŠ Frana Kranjca, CeljeJana DrakslerZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Živa KovačičOŠ Gustava Šiliha LaporjeRenata Kovačič1. nagrada, Zlato priznanje
2Jernej DivjakOŠ Vič, LjubljanaMiran Štuhec2. nagrada, Zlato priznanje
2Miha Gorše PihlerOŠ FramPolona Čuk Kozoderc2. nagrada, Zlato priznanje
2Vanesa IsteničOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena Mele2. nagrada, Zlato priznanje
2Elizabeta KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja Bergant2. nagrada, Zlato priznanje
2Aleksander KosanovićOŠ Rodica, DomžaleVanessa Ziernfeld2. nagrada, Zlato priznanje
2Benjamin RajerOŠ VodiceKlavdija Cof Mlinšek2. nagrada, Zlato priznanje
2Kaja SupejOŠ MengešTevž Globokar2. nagrada, Zlato priznanje
2Maša SvetecOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija Uršič2. nagrada, Zlato priznanje
10Tija PresekarOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
11Lea BurjaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
12Tija ŽuraOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
13Filip KunejOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
14Nika BlažičOŠ BršljinLidija MikecZlato priznanje
14Miha KramarOŠ Vransko - TaborMagda OblakZlato priznanje
16Manca SečnikOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša ŠirceljZlato priznanje
17Ajša MegličOŠ ZadobrovaTina PogačarZlato priznanje
17Gaja Urek EkartOŠ Grm, Novo mestoJožica Cimermančič ŠkofZlato priznanje
19Nika PlaninšekOŠ Rodica, DomžaleVanessa ZiernfeldZlato priznanje
19Manca PristavecOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
21Anja JenkoOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
21Tjaša KozlevčarOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaZdenka KondaZlato priznanje
21Tina Tiara OpaličOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
21Lola PetrovičOŠ Primoža Trubarja Velike LaščeMartina MiheličZlato priznanje
25Tevž LevstikOŠ Ljudski vrt PtujSaša OrlačZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lovro BasarOŠ Notranjski odred CerknicaMira Širaj1. nagrada, Zlato priznanje
1Ed BašaOŠ Center, Novo mestoBernarda Tomažič1. nagrada, Zlato priznanje
1Leon BučarOŠ Center, Novo mestoBernarda Tomažič1. nagrada, Zlato priznanje
1Lukas Andreas FrankeOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka Jemec1. nagrada, Zlato priznanje
1Nives GošnjakOŠ MislinjaLucija Strmčnik1. nagrada, Zlato priznanje
1Miha KosancOŠ Franceta Bevka, LjubljanaLadislava Ježek Narobe1. nagrada, Zlato priznanje
1Filip ZverOŠ KriževciManica Karba1. nagrada, Zlato priznanje
8Lara StamaćOŠ Jožeta Moškriča, LjubljanaMetka KendaZlato priznanje
9Kaja Berk SkokOŠ Frana Albrehta, KamnikTjaša GašparZlato priznanje
9Jernej SušnikOŠ Orehek KranjSimona OstovićZlato priznanje
11Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarjan NovakZlato priznanje
11Kaja BarteljOŠ Grm, Novo mestoJožica Cimermančič ŠkofZlato priznanje
11Tinkara BostičOŠ KašeljJožica ŠubeljZlato priznanje
11Julija KronvogelOŠ Sv. Jurij ob ŠčavniciPeter KorošecZlato priznanje
11Barbara KropecOŠ MajšperkMarta MlakarZlato priznanje
11Tilen NovakOŠ StranjeStanka KočarZlato priznanje
11Klemen OmejcOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
11Nina PečnikOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
11Vita PintarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
11Bruno ŽižmundOŠ ŠkofljicaUrška TroštZlato priznanje
21Miha BogatajOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
21Luka BrdarOŠ DrskaMateja BartoljZlato priznanje
21Timotej GornikOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
21Veronika KlemenčičOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
21Tamara SkapinOŠ Draga Bajca VipavaJanja Nusdorfer NedeljkovičZlato priznanje
26Monika KuheljOŠ PoljePolona TheuerschuhZlato priznanje

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Erik Červek RoškaričII. gimnazija MariborJelka Hedžet1. nagrada, Zlato priznanje
1Urška KončarŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaAndreja Jelovčan1. nagrada, Zlato priznanje
1Erik RadovičevičŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko Medic1. nagrada, Zlato priznanje
1Tim ThumaElektrotehniško-računalniška strok. šola in gimn. LjubljanaErika Pleša1. nagrada, Zlato priznanje
5Luka HodnikGimnazija PtujStanislav ŠenveterZlato priznanje
6Terezija KončanGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
7Lenart DolinarGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
7Nik VodovnikGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
9Ema HojanŠC Velenje, GimnazijaSonja FranceZlato priznanje
10Kaja RajterII. gimnazija MariborJelka HedžetZlato priznanje
11Klara PodlipnikGimnazija JeseniceAna MilerZlato priznanje
11Gašper VrtačnikGimnazija PtujVesna ZmazekZlato priznanje
13Urh VidečnikŠC Celje, Gimnazija LavaMihaela KoštomajZlato priznanje
14Pia VrečkoGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
15Žan AmbrožičGimnazija KranjMojca LokarZlato priznanje
15Marija JudežŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko MedicZlato priznanje
15Tjaša RuparGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
18David StaničGimnazija OrmožSonja BezjakZlato priznanje
19Živa MačekŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaAndreja JelovčanZlato priznanje
20Manca MarkeljGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
20Jedrt ŠinkovecGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
22Dominik KrižGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
22Matic PutrleGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Maks AndrinŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko Medic1. nagrada, Zlato priznanje
1Andraž HribernikŠC Celje, Gimnazija LavaMihaela Koštomaj1. nagrada, Zlato priznanje
1Vid KavčičSr. šola ČrnomeljTilen Šetina1. nagrada, Zlato priznanje
1Zala StarcGimnazija Bežigrad, GimnazijaNada Harb1. nagrada, Zlato priznanje
1Jakob ŽvabGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun1. nagrada, Zlato priznanje
6Nejc UrhGimnazija KranjTatjana DermotaZlato priznanje
7Katja AndolšekGimnazija Bežigrad, GimnazijaNada HarbZlato priznanje
7Jaka KozjekBIC Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šolaNina SitarZlato priznanje
9Nejc MarovtPrva gimnazija MariborAndreja ŠtrekeljZlato priznanje
9Anja RupnikGimnazija Vič, LjubljanaNataša ŠuligojZlato priznanje
11Benjamin BajdGimnazija KranjTatjana DermotaZlato priznanje
12Klemen KlopčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
12Manca MursaGimnazija Bežigrad, GimnazijaMarino PavletičZlato priznanje
12Jan OrehekGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMarta ZabretZlato priznanje
15Nik IsteničŠC Postojna, Srednja šolaRudi ValenčičZlato priznanje
15Zala KramarGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
15Ema RazingarŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaAndreja JelovčanZlato priznanje
18Ana Marija PetauerGimnazija Celje - CenterMiro SkalickyZlato priznanje
19Aljaž SovičŠC Velenje, GimnazijaSonja FranceZlato priznanje
20Neo MistralGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Martin MlinšekGimnazija Škofja LokaAndreja Dobrovoljc1. nagrada, Zlato priznanje
1Tjaša ŽibretI. gimnazija v CeljuAnja Drofenik1. nagrada, Zlato priznanje
3Jan MalejGimnazija KoperIrena Olenik3. nagrada, Zlato priznanje
4Marjetka ZupanGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
5Tjaša SušnikGimnazija KranjBarbara KušarZlato priznanje
6Matic HočevarGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
7Lana PrijonGimnazija Bežigrad, GimnazijaSavina BrcarZlato priznanje
8Bor PlahutnikGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikTanja PavliničZlato priznanje
9Leon ČepinŠC Celje, Gimnazija LavaMihaela KoštomajZlato priznanje
10Hana ValičŠkofijska gimnazija VipavaMiha ŠušteršičZlato priznanje
11Luka DebevcSr. šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo, LjubljanaMarijan HafnerZlato priznanje
12Vid RajhŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaVinko MedicZlato priznanje
13Nina BohnecGimnazija Murska SobotaTadeja PuckoZlato priznanje
14Lovro DrofenikI. gimnazija v CeljuAnja DrofenikZlato priznanje
14Žiga KmeclGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška RihtaršičZlato priznanje
14Nika UršičŠkofijska gimnazija VipavaMiha ŠušteršičZlato priznanje
17Vito LevstikII. gimnazija MariborJelka HedžetZlato priznanje
18Matic ErpičGimnazija Novo mestoAndreja KramarZlato priznanje
18Sara MihaličGimnazija ŽelimljeBenjamin TomažičZlato priznanje
18Tjaša RemecGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje

4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Luka HorjakI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
1Živa UršičGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan Kavka1. nagrada, Zlato priznanje
3Sara KotnikGimnazija Novo mestoAndreja Kramar3. nagrada, Zlato priznanje
4Lucijan De ReggiGimnazija KoperNevenka JerebicaZlato priznanje
5Luka KorotajII. gimnazija MariborJelka HedžetZlato priznanje
6Sinja MežnarŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaAndreja JelovčanZlato priznanje
6Gašper StrunaSr. šola Josipa Jurčiča Ivančna GoricaMatko PetehZlato priznanje
8Nika MaroltGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
9Ana Intihar MarulcI. gimnazija v CeljuAlojz RobnikZlato priznanje
10Marija KlemenčičGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
10Zala PetauerŠC Celje, Gimnazija LavaMihaela KoštomajZlato priznanje