200120022003...2019

39. Tekmovanje srednješolcev v znanju fizike

1. skupina

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tine PorentaGimnazija Škofja LokaJože Polajnar1. nagrada, Zlato priznanje
2Gašper ŽerovnikGimnazija Bežigrad, LjubljanaFlorjana Žigon1. nagrada, Zlato priznanje
3Gorazd GotovacGimnazija Bežigrad, LjubljanaFlorjana Žigon2. nagrada, Zlato priznanje
4Jakob FišerŠC Nova Gorica - GimnazijaSebastjan Mozetič2. nagrada, Zlato priznanje
4Ivo ListGimnazija Bežigrad, LjubljanaFlorjana Žigon2. nagrada, Zlato priznanje
6Matjaž ŽganecII. gimnazija MariborGorazd Žiberna3. nagrada
7Matjaž HumarŠC Nova Gorica - GimnazijaMiran Tratnik3. nagrada
7Klemen ŽibernaII. gimnazija MariborStane Kodba3. nagrada
9Andrej ŽnidaršičGimnazija ŽelimljePeter Šlajpah3. nagrada
10Marko TorošTŠC Nova Gorica - Tehn. gimnazijaSonja JejčičPohvala
11Blaž HribernikGimnazija Škofja LokaJanez GalzinjaPohvala
11Anton PotočnikŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaAlbin PučnikPohvala
13Peter JakopičGimnazija ŽelimljePeter ŠlajpahPohvala
13Marko KotarSŠ Josip Jurčič Ivančna GoricaKatja ŠčapPohvala
15Matjaž ČebronTŠC Nova Gorica - Tehn. gimnazijaSonja JejčičPohvala
16Miha HalzerGimnazija in ekonomska sr. šola, TrbovljeAljoša BerkPohvala
16Rafael HofmanII. gimnazija MariborStane KodbaPohvala
16Tadej Pajnhart-JarcGimnazija Bežigrad, LjubljanaFlorjana ŽigonPohvala
16Matej RožičŠC Novo mesto - Tehn. gimnazijaIvica TomićPohvala

2. skupina

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Klemen ŠivicGimnazija Bežigrad, LjubljanaPeter Gabrovec1. nagrada, Zlato priznanje
2Matija PerneGimnazija Škofja LokaJože Polajnar1. nagrada, Zlato priznanje
3Jernej UrankarGimnazija KranjOliver Ogris2. nagrada, Zlato priznanje
4Marko ŽagarGimnazija TolminLenart Barbič2. nagrada, Zlato priznanje
5Jaka BobnarGimnazija KranjOliver Ogris2. nagrada, Zlato priznanje
6Andraž Briški-JavorGimnazija KranjOliver Ogris2. nagrada, Zlato priznanje
7Gregor BregarGimnazija Šentvid LjubljanaNiko Kastelič3. nagrada
7Boris CergolGimnazija Bežigrad, LjubljanaPeter Gabrovec3. nagrada
7Mihael KorošecSr. kov., strojna in metalurška šola MariborJasna Ul Može3. nagrada
7Špela ŠtuparGimnazija Bežigrad, LjubljanaFlorjana Žigon3. nagrada
11Aleš FreceŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaAlbin PučnikPohvala
12Rok ŠibancŠC Velenje - Splošna in strokovna gimnazijaPeter JevšenakPohvala
13Tone GradišekGimnazija Bežigrad, LjubljanaPeter GabrovecPohvala
13Davorin UčakarŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaTine GoležPohvala
15Matjaž BožičGimnazija KoperSonja MunihPohvala
15Matevž ČesnikŠkofijska gimnazija VipavaVladimir AnželPohvala
15Benjamin LipovšekGimnazija BrežiceIvan NovakPohvala
15Sandi VolovecGimnazija BrežiceBernard IvšićPohvala
19Ajda DolinšekGimnazija KoperSonja MunihPohvala
19Aleksander KisilakGimnazija Murska SobotaFranc TrplanPohvala
19Lovro KuščerGimnazija BrežiceIvan NovakPohvala
19Marko ToplakGimnazija PtujJanez BezjakPohvala

3. skupina

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andrej KošmrljGimnazija Bežigrad, LjubljanaCiril Dominko1. nagrada, Zlato priznanje
2Dragan SimeonovGimnazija Bežigrad, LjubljanaCiril Dominko2. nagrada, Zlato priznanje
3Gregor TavčarGimnazija Bežigrad, LjubljanaCiril Dominko2. nagrada, Zlato priznanje
4Mojca MiklavecŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaIztok Kukman3. nagrada, Zlato priznanje
5Igor VeseličGimnazija Bežigrad, LjubljanaCiril DominkoPohvala, Zlato priznanje
6Mitja CentrihŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaVitomir BabičPohvala, Zlato priznanje
6Jernej KukovičŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaVitomir BabičPohvala, Zlato priznanje