2001...201720182019

58. Tekmovanje srednješolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

Skupina I

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Luka JelovčanŠC Kranj, Sr. tehniška šolaAndreja Pogačnik1. nagrada, Zlato priznanje
1Jošt PaternosterŠC Ljubljana, Sr. strojna in kemijska šolaMarja Kranjc1. nagrada, Zlato priznanje
3Tjaša SušnikGimnazija KranjDaša Rozmus3. nagrada, Zlato priznanje
3Jaka VrhovnikI. gimnazija v CeljuMagdalena Sovič3. nagrada, Zlato priznanje
5Juš KocutarII. gimnazija MariborMatjaž ČrčekPohvala, Zlato priznanje
5Domen LisjakGimnazija Bežigrad, GimnazijaAndrej LobnikPohvala, Zlato priznanje
5Vid RajhŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaMatej RožičPohvala, Zlato priznanje
8Aljaž MedičŠC Kranj, Strokovna gimnazijaIvanka TomanZlato priznanje
8Blaž Matija SamotorčanGimnazija Vič, LjubljanaGabi ŠpaničZlato priznanje
8Marjetka ZupanGimnazija Bežigrad, GimnazijaAlenka KrejanZlato priznanje

Skupina II

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Jaka BašŠC Celje, Gimnazija LavaAlbin Pučnik1. nagrada, Zlato priznanje
2Job PetrovčičGimnazija Vič, LjubljanaVida Kariž Merhar2. nagrada, Zlato priznanje
3Boštjan BarasElektrotehniško-računalniška strok. šola in gimn. LjubljanaRasto Snoj3. nagrada, Zlato priznanje
3Gašper KoširGimnazija KranjDejan Zupan3. nagrada, Zlato priznanje
5Bor GazvodaGimnazija ŽelimljePeter ŠlajpahPohvala, Zlato priznanje
5Žan PustŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaIvica TomićPohvala, Zlato priznanje
7Lucijan De ReggiGimnazija KoperNina JerebZlato priznanje
7Nejc ParkeljGimnazija Bežigrad, GimnazijaAlenka KrejanZlato priznanje

Skupina III

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andraž JelinčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaCiril Dominko1. nagrada, Zlato priznanje
2Tevž LotričGimnazija KranjDejan Zupan2. nagrada, Zlato priznanje
2Vladimir SmrkoljGimnazija Bežigrad, GimnazijaCiril Dominko2. nagrada, Zlato priznanje
4Sašo DomadenikII. gimnazija MariborPeter CrnjacPohvala, Zlato priznanje
5Miha RadežGimnazija Novo mestoMiha HadlPohvala, Zlato priznanje
6Marko ČmrlecGimnazija Bežigrad, GimnazijaCiril DominkoPohvala, Zlato priznanje
6Miha KorenjakGimnazija Bežigrad, GimnazijaPeter GabrovecPohvala, Zlato priznanje
8Klemen BogatajGimnazija Škofja LokaAljoša ErmanZlato priznanje
8Vito LevstikII. gimnazija MariborMarko JagodičZlato priznanje
10Simon BukovšekGimnazija Škofja LokaAnica ŠaljajZlato priznanje