17. Tekmovanje dijakov srednjih poklicnih šol v znanju matematike

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Žiga BradašSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaNina Krapež1. nagrada, Zlato priznanje
2Žiga BožičnikŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoPeter Pešec2. nagrada, Zlato priznanje
3Sara LindičSr. frizerska šola LjubljanaSabina Vrh3. nagrada, Zlato priznanje
3Andreja RajhSr. šola za oblikovanje MariborNevenka Letonja3. nagrada, Zlato priznanje
5Bor LetnarŠC Kranj, Sr. tehniška šolaMaja ArhZlato priznanje
5Blaž SkvarčaGimnazija Jurija Vege IdrijaSergeja LipuščekZlato priznanje
7Aleša HribernikSr. šola za oblikovanje MariborAdrijana ŠiftarZlato priznanje
7Jan ŠkarjaŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaAnastazija Rokavc MramorZlato priznanje
9Nino ČasarSr. poklicna in tehniška šola Murska SobotaAnita UranZlato priznanje
9Niki MajhenŠC Velenje, Strojna šolaBojana MiklavžinZlato priznanje
11Nik GračnerLesarska šola MariborIztok PračekZlato priznanje
11Kaja TomažičSr. frizerska šola LjubljanaSabina VrhZlato priznanje
13Andrej RomihŠC Krško-Sevnica, Sr. šola SevnicaSabina KumerZlato priznanje
14Jan NedelkoŠC Ptuj, Elektro in računalniška šolaNataša Granda KrepflZlato priznanje
15Ana ŽebovecSr. frizerska šola LjubljanaSabina VrhZlato priznanje
16Žan DobajaBiotehniška šola MariborKarolina VučinaZlato priznanje
16Kristijan KocjančičSr. tehniška šola KoperMarija JurkovičZlato priznanje
18Ivan ŽinkoŠC Ptuj, Strojna šolaMelita ŠemrlZlato priznanje
19Jan KuzmaDvojezična srednja šola LendavaSandra SaboZlato priznanje
20David HrgaŠC Ptuj, Strojna šolaIvan EmeršičZlato priznanje
20Lenart ZemljičLesarska šola MariborIztok PračekZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tomaž CerovšekŠC Celje, Sr. šola za strojništvo, mehatroniko in medijeBiserka Kampošek1. nagrada, Zlato priznanje
2Janez DolencŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoKatarina Hvasti2. nagrada, Zlato priznanje
3Ana PodhostnikSr. šola za oblikovanje MariborAdrijana Šiftar3. nagrada, Zlato priznanje
4Žiga AntončičŠC Novo mesto, Sr. strojna šolaVida MarkelcZlato priznanje
5Nika ŠketŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoDanica KozelZlato priznanje
6Bojan GerakarovskiSr. tehniška šola KoperMarija JurkovičZlato priznanje
7Timotej FilipičSr. tehniška šola KoperMarija JurkovičZlato priznanje
7Sebastjan UranaŠC Novo mesto, Sr. gradbena, lesarska in vzgojiteljska šolaMelita BlatnikZlato priznanje
9Jure Brenčič JazbecSr. šola tehniških strok Šiška, LjubljanaMateja JanZlato priznanje
9Tomaž HorjakŠC Krško-Sevnica, Sr. šola SevnicaSabina KumerZlato priznanje
9Ines MerklinIC Piramida Maribor, Sr. šola za prehrano in živilstvoMidhat MulaosmanovićZlato priznanje
9Jure ZoranŠC Novo mesto, Sr. strojna šolaVida MarkelcZlato priznanje
13Žiga DimecŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoPeter PešecZlato priznanje
13Miha KandareŠC Ljubljana, Sr. lesarska šolaIvo KodermanZlato priznanje
13Jan RamšakŠC Velenje, Strojna šolaBojana MiklavžinZlato priznanje
16Amadeja PrijateljSr. poklicna in strokovna šola Bežigrad-LjubljanaAsja LeganZlato priznanje
17Matic RavnohribŠC Novo mesto, Sr. gradbena, lesarska in vzgojiteljska šolaMelita BlatnikZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Domen ŽurgaŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaJanja Blaško1. nagrada, Zlato priznanje
2Matej MarkoIC Piramida Maribor, Sr. šola za prehrano in živilstvoDušanka Vrenčur2. nagrada, Zlato priznanje
3Veronika FinžgarBiotehniški center Naklo - Srednja šolaMaruška Korelc3. nagrada, Zlato priznanje
4Tilen Lipush RebernakSr. gradbena, geod. in okoljevarstvena šola LjubljanaIgor PerkoZlato priznanje
5Klemen BeleharŠC Škofja Loka, Sr. šola za strojništvoKatarina HvastiZlato priznanje
5Klara ObrulŠC Celje, Sr. šola za storitvene dejavnosti in logistikoSaša SilovšekZlato priznanje
7Nejc ZidaričŠC Ptuj, Strojna šolaMelita ŠemrlZlato priznanje
8Mateja OdlazekSr. šola ZagorjeMarija Urbančič SuhadolnikZlato priznanje
8Urh StarinaSr. gradbena, geod. in okoljevarstvena šola LjubljanaIgor PerkoZlato priznanje