2001...201720182019

56. Tekmovanje srednješolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

Skupina I

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Gašper StrunaSr. šola Josipa Jurčiča Ivančna GoricaMaruša Potokar1. nagrada, Zlato priznanje
1Gal ZmazekI. gimnazija v CeljuNataša Zabukovšek1. nagrada, Zlato priznanje
3Lev PodbregarŠC Celje, Gimnazija LavaVitomir Babič3. nagrada, Zlato priznanje
4Lucijan De ReggiGimnazija KoperNina JerebPohvala, Zlato priznanje
4Gregor KržmancGimnazija Vič, LjubljanaTimotej MaroševičPohvala, Zlato priznanje
6Urša KondaSr. šola ČrnomeljMarko RožičPohvala, Zlato priznanje

Skupina II

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Gregor GajičGimnazija Bežigrad, GimnazijaAlenka Krejan1. nagrada, Zlato priznanje
2Vladimir SmrkoljGimnazija Bežigrad, GimnazijaAlenka Krejan2. nagrada, Zlato priznanje
3Tevž LotričGimnazija KranjDejan Zupan3. nagrada, Zlato priznanje
3Gašper ŠetinaElektrotehniško-računalniška strok. šola in gimn. LjubljanaRasto Snoj3. nagrada, Zlato priznanje
5Matevž MiščičGimnazija Vič, LjubljanaTadej LegatPohvala, Zlato priznanje
6Sašo DomadenikII. gimnazija MariborPeter CrnjacPohvala, Zlato priznanje
7Juš MirtičGimnazija Bežigrad, GimnazijaPeter GabrovecPohvala, Zlato priznanje

Skupina III

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Klemen BogatajGimnazija Škofja LokaAljoša Erman1. nagrada, Zlato priznanje
2Luka GovedičII. gimnazija MariborMarko Jagodič2. nagrada, Zlato priznanje
3Urban DuhII. gimnazija MariborMarko Jagodič3. nagrada, Zlato priznanje
4Jon JudežGimnazija Novo mestoAnita NosePohvala, Zlato priznanje
5Marko ČmrlecGimnazija Bežigrad, GimnazijaCiril DominkoPohvala, Zlato priznanje
5Natan Dominko KobilicaGimnazija Bežigrad, GimnazijaCiril DominkoPohvala, Zlato priznanje
5Luka ŠkolčGimnazija Bežigrad, GimnazijaCiril DominkoPohvala, Zlato priznanje
8Andraž JelinčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaCiril DominkoZlato priznanje
8Gregor KikeljŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaIvica TomićZlato priznanje
8Zala PotočnikGimnazija Bežigrad, GimnazijaCiril DominkoZlato priznanje