Srednjeevropska matematična olimpijada

13. SMO - Pardubice, Češka, 2019

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Nejc Amon2I. gimnazija v Celju
Jan Genc3II. gimnazija MariborSrebrna medalja
Juš Kocutar1II. gimnazija Maribor
Matija Likar1II. gimnazija Maribor
Urban Vesel2ŠC Velenje, Gimnazija
Gal Zmazek2Gimnazija PtujSrebrna medalja

12. SMO - Bielsko-Biała, Poljska, 2018

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Ana Meta Dolinar3Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Jan Genc2II. gimnazija MariborBronasta medalja
Tea Jeličić3Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana
Tevž Lotrič2Gimnazija KranjPohvala
Sašo Nikić3II. gimnazija MariborPohvala
Jaka Vrhovnik1I. gimnazija v CeljuPohvala

11. SMO - Vilna, Litva, 2017

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Marko Čmrlec2Gimnazija Bežigrad, GimnazijaPohvala
Ana Meta Dolinar2Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Luka Horjak1I. gimnazija v CeljuSrebrna medalja
Andraž Maier3Gimnazija JesenicePohvala
David Opalič3I. gimnazija v CeljuBronasta medalja
Nejc Zajc3ŠC Velenje, GimnazijaSrebrna medalja

10. SMO - Vöcklabruck, Avstrija, 2016

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
David Popović3Gimnazija Bežigrad, GimnazijaZlata medalja
David Opalič2I. gimnazija v CeljuBronasta medalja
Timen Stepišnik Perdih3I. gimnazija v CeljuBronasta medalja
Domen Vreš3ŠC Ravne na Koroškem, GimnazijaSrebrna medalja
Andraž Maier2Gimnazija Jesenice
Nejc Zajc2ŠC Velenje, Gimnazija

9. SMO - Koper, Slovenija, 2015

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Aleksej Jurca2Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
David Opalič1I. gimnazija v CeljuPohvala
David Popović2Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Jakob Jurij Snoj3Gimnazija Novo mestoBronasta medalja
Timen Stepišnik Perdih2I. gimnazija v CeljuPohvala
Domen Vreš2ŠC Ravne na Koroškem, GimnazijaBronasta medalja

8. SMO - Dresden, Nemčija, 2014

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Amadej Kristjan Kocbek3II. gimnazija MariborBronasta medalja
Luka Lodrant3ŠC Ravne na Koroškem, Gimnazija
Klara Nosan3I. gimnazija v Celju
David Popović1Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Mihael Rajh2I. gimnazija v CeljuPohvala
Jakob Jurij Snoj2Gimnazija Novo mesto

7. SMO - Veszprem, Madžarska, 2013

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Lara Jerman3Gimnazija in SŠ R. Maistra, KamnikPohvala
Amadej Kristjan Kocbek2II. gimnazija MariborSrebrna medalja
Juš Kosmač3Gimnazija JesenicePohvala
Juan Gabriel Kostelec3Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Žiga Krajnik3Gimnazija Škofja LokaPohvala
Klara Nosan2I. gimnazija v CeljuBronasta medalja

6. SMO - Solothurn, Švica, 2012

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Gregor Ekart1II. gimnazija Maribor
Žan Klaneček3Gimnazija F. Miklošiča Ljutomer
Amadej Kristjan Kocbek1II. gimnazija MariborBronasta medalja
Juan Gabriel Kostelec2Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Žiga Krajnik2Gimnazija Škofja LokaBronasta medalja
Mihaela Pušnik3I. gimnazija v CeljuBronasta medalja

5. SMO - Varaždin, Hrvaška, 2011

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Vesna Iršič3Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Žan Klaneček2Gimnazija Franca Miklošiča, Ljutomer
Amadej Kristjan Kocbek9.r.OŠ Jakobski Dol
Matjaž Leonardis3Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Veno Mramor3Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Mihaela Pušnik2I. gimnazija v CeljuPohvala

4. SMO - Strečno, Slovaška, 2010

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Nik Jazbinšek3Gimnazija Bežigrad, GimnazijaZlata medalja
Matjaž Leonardis2Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Veno Mramor2Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Aleš Omerzel3I. gimnazija v Celju
Klemen Zajc3Škofijska klasična gimnazija, LjubljanaPohvala
Neža Žager Korenjak3I. gimnazija v CeljuBronasta medalja

3. SMO - Poznan, Poljska, 2009

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Matej Aleksandrov3Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Eva Breznik3I. gimnazija v CeljuBronasta medalja
Filip Kozarski3Gimnazija Bežigrad, GimnazijaSrebrna medalja
Matjaž Leonardis1Gimnazija Bežigrad, GimnazijaBronasta medalja
Matej Mlinarič3Gimnazija Franca Miklošiča, LjutomerBronasta medalja

2. SMO - Olomouc, Češka, 2008

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Eva Breznik2I. gimnazija v Celju
Filip Kozarski2Gimnazija Bežigrad, Gimnazija
Matjaž Payrits3Gimnazija Bežigrad, GimnazijaPohvala
Tomaž Stepišnik Perdih2I. gimnazija v Celju

1. SMO - Eisenstadt, Avstrija, 2007

Ime in priimekLetnikŠolaDosežek
Matjaž Payrits2Gimnazija Bežigrad, LjubljanaBronasta medalja
Maja Poklinek3Gimnazija Ravne na KoroškemBronasta medalja
Primož Pušnik2ŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija Lava
Aljaž Zalar3Gimnazija Bežigrad, Ljubljana