2001...201620172018

62. Tekmovanje srednješolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

1. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lovro DrofenikI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
1Eva IgličarGimnazija Škofja LokaAndreja Dobrovoljc1. nagrada, Zlato priznanje
1Lev PodbregarŠC Celje, Gimnazija LavaLucijana Kračun Berc1. nagrada, Zlato priznanje
1Jaka VrhovnikI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
1Gal ZmazekI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
6Jaša KnapGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosPohvala, Zlato priznanje
7Aleksander Kočevar PolakGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
7Vito LevstikII. gimnazija MariborVojko BrantušaZlato priznanje
9Nejc AmonI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
9Simon BukovšekGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
9Jakob SchraderGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
9Tjaša SušnikGimnazija KranjMatjaž PertotZlato priznanje
9Marjetka ZupanGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
14Martin MlinšekGimnazija Škofja LokaAndreja DobrovoljcZlato priznanje
14Matic PetekI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
14Lana PrijonGimnazija Bežigrad, GimnazijaSavina BrcarZlato priznanje
14Lan SevčnikarII. gimnazija MariborPolonca KrižaničZlato priznanje
18Jan MalejGimnazija KoperIrena OlenikZlato priznanje
18Blaž Matija SamotorčanGimnazija Vič, LjubljanaVanja ŠpelkoZlato priznanje
18Kamil WahibiI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
21Gregor BocII. gimnazija MariborVojko BrantušaZlato priznanje
21Domen HočevarGimnazija Novo mestoJernej BanZlato priznanje
21Eva JuvancGimnazija Vič, LjubljanaŠpela Povše PistotnikZlato priznanje
21Irenej TorničŠC Postojna, Srednja šolaRudi ValenčičZlato priznanje
21Urban VeselŠC Velenje, GimnazijaSilvestra JevšenakZlato priznanje
26David JermanElektrotehniško-računalniška strok. šola in gimn. LjubljanaLidija GorišekZlato priznanje
27Nino DjordjevićII. gimnazija MariborJelka VogrinecZlato priznanje
27Matic ErpičGimnazija Novo mestoAndreja MohorčičZlato priznanje
27Tadej JeršinGimnazija KranjAljoša BrlogarZlato priznanje
27Andrej KlopčičŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaPavle ŠijanecZlato priznanje
27Anže KrejanŠC Velenje, GimnazijaMiran RavnjakZlato priznanje
27Patrik ŽnidaršičGimnazija Vič, LjubljanaNives Mihelič ErbežnikZlato priznanje

2. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Luka HorjakI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek1. nagrada, Zlato priznanje
2Jan GencII. gimnazija MariborDavid Gajser2. nagrada, Zlato priznanje
3Tina DrnovšekGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška Markun3. nagrada, Zlato priznanje
3Gal Anton GoršeGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna Kos3. nagrada, Zlato priznanje
3Job PetrovčičGimnazija Vič, LjubljanaRomana Vrtačič3. nagrada, Zlato priznanje
6Rok KocjančičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
6Nejc ParkeljGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
6Dora Pestotnik StresGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
9Lucijan De ReggiGimnazija KoperNevenka JerebicaZlato priznanje
9Patrik KušterGimnazija in ekonomska sr. šola TrbovljeIrena Kovač-GregorčičZlato priznanje
9Tevž LotričGimnazija KranjBarbara KušarZlato priznanje
12Gregor GajičGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
12Staš HorvatII. gimnazija MariborDavid GajserZlato priznanje
12Gašper StrunaSr. šola Josipa Jurčiča Ivančna GoricaBernarda RadošZlato priznanje
12Lovro VerkII. gimnazija MariborDavid GajserZlato priznanje
12Neža VipavcŠC Velenje, GimnazijaBranko KrstulovićZlato priznanje
17Gašper KoširGimnazija KranjMatjaž PertotZlato priznanje
17Helena PotočnikGimnazija KranjMatjaž PertotZlato priznanje
17Pia SkokGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
20Jan KamnikarGimnazija Bežigrad, GimnazijaJasna KosZlato priznanje
20Jure KobalGimnazija KranjBarbara KušarZlato priznanje
20Nika MaroltGimnazija Bežigrad, GimnazijaUrška MarkunZlato priznanje
20Nejc UršičGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikDušan KavkaZlato priznanje
20Jan ŽekarI. gimnazija v CeljuAndreja BevcZlato priznanje

3. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andraž JelinčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana Dvoržak1. nagrada, Zlato priznanje
2Tea JeličićKonservatorij za glasbo in balet LjubljanaNataša Jerman2. nagrada, Zlato priznanje
3Marko ČmrlecGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana Dvoržak3. nagrada, Zlato priznanje
4Klemen BogatajGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladPohvala, Zlato priznanje
4Matevž MiščičGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičPohvala, Zlato priznanje
4Julij MlinšekGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladPohvala, Zlato priznanje
4Sašo NikićII. gimnazija MariborDavid GajserPohvala, Zlato priznanje
8Tim KmeclGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMarta ZabretZlato priznanje
9Ana Meta DolinarGimnazija Bežigrad, GimnazijaBojana DvoržakZlato priznanje
10Niko FaričGimnazija Franca Miklošiča LjutomerIrena Rauter RepijaZlato priznanje
10Tadej GlinšekŠC Velenje, GimnazijaSonja FranceZlato priznanje
12Jon KorenGimnazija in ekonomska sr. šola TrbovljeIrena Kovač-GregorčičZlato priznanje
12Gašper LotričGimnazija KranjMetoda ŠmigocZlato priznanje
12Špela PolakI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
12Martin RadmanGimnazija JeseniceJerneja KučinaZlato priznanje
12Tijan VeingerlPrva gimnazija MariborLilijana PetekZlato priznanje
12David ZakšekI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
18Aleš GlobočnikGimnazija KranjBogdan KejžarZlato priznanje
18Ema MlinarGimnazija Vič, LjubljanaRomana VrtačičZlato priznanje
18Jernej TothElektrotehniško-računalniška strok. šola in gimn. LjubljanaLidija VintarZlato priznanje
18Anamarija UršičII. gimnazija MariborDavid GajserZlato priznanje

4. letnik SŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Domen MohorčičGimnazija Novo mestoJernej Ban1. nagrada, Zlato priznanje
2Vid KermeljGimnazija Škofja LokaMarko Špolad2. nagrada, Zlato priznanje
2Leon SamotorčanGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko Domajnko2. nagrada, Zlato priznanje
2Jaka StrohsackŠC Postojna, Srednja šolaTatjana Popit2. nagrada, Zlato priznanje
2Matej ŠkarabotGimnazija Vič, LjubljanaNives Mihelič Erbežnik2. nagrada, Zlato priznanje
2Nejc ZajcŠC Velenje, GimnazijaSonja France2. nagrada, Zlato priznanje
7Hana Viktorija BalanII. gimnazija MariborBarbara PećanacZlato priznanje
7Urban DuhII. gimnazija MariborBarbara PećanacZlato priznanje
7Jernej GrljŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaMarina RugeljZlato priznanje
7Tomaž HrovatŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaSimona PustavrhZlato priznanje
7Tadej KaduncGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikMelita PrezeljZlato priznanje
7Luka KončarGimnazija Bežigrad, GimnazijaVilko DomajnkoZlato priznanje
7Andraž MaierGimnazija JeseniceAna MilerZlato priznanje
7Juš NavratilGimnazija in ekonomska sr. šola TrbovljeMajda Škrinar-MajdičZlato priznanje
7David OpaličI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
7Dejan PerićGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
7Matej PožunŠC Krško-Sevnica, Gimnazija KrškoMatej MlakarZlato priznanje
7Andraž PustoslemšekŠC Ravne na Koroškem, GimnazijaSimona VrešZlato priznanje
19Jan KafolGimnazija Škofja LokaMarko ŠpoladZlato priznanje
19Tim PoštuvanGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje