201020112012...2019

1. Tekmovanje v znanju astronomije

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andraž GnidovecOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic Klopčič1. nagrada, Zlato priznanje
1Blaž TavčarOŠ DutovljeAna Orel1. nagrada, Zlato priznanje
1Tin TrohaOŠ Toneta Okrogarja, ZagorjePredrag Grujić1. nagrada, Zlato priznanje
4Lara JermanOŠ Preserje pri RadomljahFranc Napast2. nagrada, Zlato priznanje
4Andraž OštrekOŠ Matije Čopa KranjAndreja Šušteršič2. nagrada, Zlato priznanje
6Žan PircOŠ Ivana Skvarče, ZagorjeAleš Celestina3. nagrada, Zlato priznanje
7Peter ZakšekOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
8Miha BastlOŠ Frana Roša, CeljeBojana ZorkoZlato priznanje
8Klemen IskraOŠ Prule, LjubljanaAndreja KolmanZlato priznanje
10Filip KoprivecOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaMeta TrčekZlato priznanje
10Gregor SprukOŠ StranjeStanka KočarZlato priznanje
10Matevž ZlatnarOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
13Danaja GnilšekOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
13Ana HedlOŠ ZrečeMarija PodkubovšekZlato priznanje
15Aljoša GajšekOŠ ŠtoreMarjan LevecZlato priznanje
15Žan ZeličOŠ Matije Čopa KranjAndreja ŠušteršičZlato priznanje
17Denis ArnšekOŠ Lava, CeljeAleksander ŠpecZlato priznanje
17Marvin HerzogOŠ PesnicaSlavica VeličkiZlato priznanje
17Žiga KokeljOŠ Ivana Tavčarja, Gorenja vasIrena KrmeljZlato priznanje
17Anja LahOŠ PreskaTatjana GuličZlato priznanje
17Leon LombergarOŠ Frana Albrehta, KamnikDanica Mati DjurakiZlato priznanje
22Alenka BobnarOŠ Mirna PečDanijel BrezovarZlato priznanje
22Jan KrižničOŠ KanalAna KodeljaZlato priznanje
22Vid LahOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
25Karin FrlicOŠ Ivana Tavčarja, Gorenja vasIrena KrmeljZlato priznanje
25Lia ŠibavOŠ DobrovoDemi MunihZlato priznanje
27Črt MateOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarija ŠilcZlato priznanje
27Urška PojeOŠ PoljeMaja KarlovčecZlato priznanje
27Tjaša PojeOŠ Mirana Jarca, LjubljanaAndrej NardinZlato priznanje

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matija SkalaElektrotehniško-računalniška strok. šola in gimn. LjubljanaRasto Snoj1. nagrada, Zlato priznanje
2Filip KozarskiGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan Zamuda1. nagrada, Zlato priznanje
3Ida KraševecGimnazija Šentvid LjubljanaKlemen Blokar2. nagrada, Zlato priznanje
4Domen KampjutGimnazija Bežigrad, GimnazijaFlorjana Žigon3. nagrada
5Rok VogrinčičGimnazija Murska SobotaFranc Trplan3. nagrada