2010...201720182019

11. Tekmovanje v znanju astronomije za Dominkova priznanja

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tevž LevstikOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel1. nagrada, Zlato priznanje
2Elizabeta KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja Bergant2. nagrada, Zlato priznanje
3Peter PotnikOŠ ZrečeMarija Podkubovšek3. nagrada, Zlato priznanje
4Miha BogatajOŠ DobSamo ZadravecPohvala, Zlato priznanje
4Aleksandar VolkanovskiOŠ DomžaleBéla Szomi KraljPohvala, Zlato priznanje
6Matija KavčičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekPohvala, Zlato priznanje
7Nina GorkičOŠ RačeRomana ŠabederPohvala, Zlato priznanje
8Žiga RemicOŠ Brinje GrosupljeŠpelca KastelicZlato priznanje
9Tomaž HolcOŠ Breg, PtujPetra LešnikZlato priznanje
9Nace HranjecOŠ Šentjanž pri DravograduJanja RotovnikZlato priznanje
11Ajda ŠtempiharOŠ Franceta Prešerna KranjMarjana SitarZlato priznanje
12Benjamin Bras MegličZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
13Mojca GrudnikOŠ Ljubno ob SavinjiMarija ErmencZlato priznanje
14Jon PodjavoršekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
15Manca PristavecOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
15Miha StrajnarOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
17Mark GedrihOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
17Barbara KržišnikOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
17Gabrijela TisajOŠ Nove Jarše, LjubljanaMartina VončinaZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Brest LenarčičOŠ KozjeManica Kolar1. nagrada, Zlato priznanje
2Luka GašperlinOŠ Franceta Prešerna KranjMarjana Sitar2. nagrada, Zlato priznanje
3Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaNataša Tanko Belaj3. nagrada, Zlato priznanje
4Maks Andrej JancOŠ Poljane, LjubljanaTatjana ŠerugaPohvala, Zlato priznanje
5Nika DolenecOŠ ŽiriMateja LeskovecPohvala, Zlato priznanje
5Nai Joy RedjaOŠ TrzinMaja ZavršnikPohvala, Zlato priznanje
7Gašper JesenkI. OŠ ŽalecBrigita KrulecZlato priznanje
7Mark OmanOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
9Sandoleja PučkoOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
9Špela RamšakOŠ VojnikTatjana HedžetZlato priznanje
11Oskar ČukOŠ Preserje pri RadomljahFranc NapastZlato priznanje
11Alla KvashinaOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniAnica VozelZlato priznanje
13Danijel GradOŠ TrzinMaja ZavršnikZlato priznanje
13Maja VasiljevićOŠ Nove Jarše, LjubljanaMartina VončinaZlato priznanje
15Maruša GorkičOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
16Sandro ČehOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
16Hane Krajnik KraljOŠ Trnovo, LjubljanaIgor GajserZlato priznanje
18Tina HrastarOŠ Mirana Jarca, LjubljanaAndrej NardinZlato priznanje
18Jakob KlemencZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
18Gašper KokaljOŠ Tabor LogatecTanja ŽontarZlato priznanje
18Mihael SimonetaOŠ DutovljeAna OrelZlato priznanje
18Anže Žibert SimićOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
23Živa CvitkovičOŠ Mirana Jarca, LjubljanaAndrej NardinZlato priznanje
23Marcel MaierOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
23Julija MaurerOŠ Ivana Skvarče, ZagorjeAleš CelestinaZlato priznanje
23Tijana ValentinčičOŠ Alojza Gradnika DobrovoDemi MunihZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tian StrmšekOŠ RačeRomana Šabeder1. nagrada, Zlato priznanje
2Miha BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaIgor Gajser2. nagrada, Zlato priznanje
2Erik Červek RoškaričOŠ Antona Ingoliča Spodnja PolskavaDavid Vodušek2. nagrada, Zlato priznanje
2Alexander GaydukovOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperVesna Dekleva Paoli2. nagrada, Zlato priznanje
5Tilen SrabotičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekPohvala, Zlato priznanje
6Jakob RihterOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
6Martin VerhnjakOŠ MutaJelka FurmanZlato priznanje
6Jakob ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
9Vita KorošinOŠ Preserje pri RadomljahFranc NapastZlato priznanje
9Martin MutecI. OŠ ŽalecBrigita KrulecZlato priznanje
11Aljaž KelcOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
11Staša KorpičOŠ III Murska SobotaSlavko SapačZlato priznanje
11Jakob KraljOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
11Lana TravenOŠ Grm, Novo mestoJana PečaverZlato priznanje
15Manja DrobneOŠ Hudinja, CeljeJože BerkZlato priznanje
15Tjaša JelšekOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
15Marija JudežOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
15Jedrt ŠinkovecOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
19Ana JagodicOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
19Tinkara PepelnjakOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaPrimož SusmanZlato priznanje
21Žan AmbrožičOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
21Peter MašičZOŠ MontessoriAna JagodicZlato priznanje
23Pia VrečkoOŠ Škofja Loka-MestoMatjaž PintaričZlato priznanje
24Gašper JoštOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje

Srednja šola

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andraž JelinčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan Zamuda1. nagrada, Zlato priznanje
2Jon JudežGimnazija Novo mestoBlaž Zabret2. nagrada, Zlato priznanje
3Tim KmeclGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikAlojzij Vrankar3. nagrada, Zlato priznanje
4Anže KrejanŠC Velenje, GimnazijaPeter JevšenakPohvala, Zlato priznanje
5Vito LevstikII. gimnazija MariborMatjaž ČrčekPohvala, Zlato priznanje
6Matej MaliGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikAlojzij VrankarZlato priznanje
6Marcel MalovrhGimnazija KranjDaša RozmusZlato priznanje
6Matej UrbančičŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaMartin ČoklZlato priznanje
9Matija LikarII. gimnazija MariborMatjaž ČrčekZlato priznanje
10Ema MlinarGimnazija Vič, LjubljanaVida Kariž MerharZlato priznanje
10Urban RazpotnikGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
10Leonard Štoka SedmakGimnazija KoperNevio MiklavčičZlato priznanje
13Simon BukovšekGimnazija Škofja LokaAnica ŠaljajZlato priznanje
13Domen LisjakGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
15Klemen BogatajGimnazija Škofja LokaAljoša ErmanZlato priznanje
15Job PetrovčičGimnazija Vič, LjubljanaVida Kariž MerharZlato priznanje
17Klemen KeršičSr. šola Slovenska BistricaMarko ŽigartZlato priznanje
18Aljaž SimoničII. gimnazija MariborPeter CrnjacZlato priznanje
19Vid KavčičSr. šola ČrnomeljMarko RožičZlato priznanje
20Marko ČmrlecGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje