52. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

5. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Nik BrenceOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaMateja Leskovar1. nagrada, Zlato priznanje
1Lapo FarolfiOŠ Alojz Gradnik, Števerjan (I)Barbara Peršič1. nagrada, Zlato priznanje
1Benedikt PraznikOŠ ŽiriMarija Treven1. nagrada, Zlato priznanje
4Nika DolenecOŠ ŽiriMarija TrevenZlato priznanje
4Veronika KlemenčičOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMateja GuzeljZlato priznanje
4Patrik KorenjakOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasPavla PonikvarZlato priznanje
4Ema Maček LežaićOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaBruna AntauerZlato priznanje
4Domen MarkeljcOŠ Danila Lokarja AjdovščinaMara ObedZlato priznanje
4Isabella MišičOŠ Notranjski odred Cerknica - P 11. maj, GrahovoSabina ŠparemblekZlato priznanje
4Tilen PokornOŠ Škofja Loka-MestoPetra VeberZlato priznanje
4Luka VaupotDruga OŠ Slovenj GradecTatjana GlavičZlato priznanje
12Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaVida ArkoZlato priznanje
12Val BajcOŠ SostroUrška OvenZlato priznanje
12Žiga ForstnerOŠ Mirana Jarca ČrnomeljDarinka KobetičZlato priznanje
12Špela GačnikOŠ Savsko naselje, LjubljanaSilva SeliškarZlato priznanje
12Timotej GornikOŠ Center, Novo mestoAnka ZupančičZlato priznanje
12Nino GubičOŠ KuzmaJožica FükašZlato priznanje
12Jaka HiršenfelderOŠ Toneta Čufarja, JeseniceMagda BrusZlato priznanje
12Tim KorošecOŠ Škofja Loka-MestoPetra VeberZlato priznanje
12Miha KosancOŠ Franceta Bevka, LjubljanaLucija KendaZlato priznanje
12Anamarija LebarOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaVesna Rozman KZlato priznanje
12Špela MaroltOŠ Šmartno, Šmartno pri LitijiJožica ŽurgaZlato priznanje
12Izabela OstanekZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaTadeja DrašlerZlato priznanje
12Tevž RepovžOŠ Ledina, LjubljanaDragica MencingerZlato priznanje
12Vita VavpetičOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaZdenka KošnikZlato priznanje
26Andraž HojnikOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniMojca GrudenZlato priznanje
26Timon JeretičOŠ KoperNeva ŠtokZlato priznanje
26Nina KlobasOŠ LucijaDesa SemoličZlato priznanje
26Luka UrbancOŠ Koseze, LjubljanaAndreja DuhZlato priznanje
30Xue BaiBritanska mednarodna šola v LjubljaniChris BishopZlato priznanje
30Anja BrunšekOŠ ŠkofljicaAndreja DidovičZlato priznanje
30Jan CimpričOŠ FaraMarjeta KrašovecZlato priznanje
30Nika ČehOŠ Ljudski vrt Ptuj - Podružnica GrajenaIrena PukšičZlato priznanje
30Lucija FricVIZ OŠ RogatecMilica ZajecZlato priznanje
30Iza GrosOŠ TržičVida OraničZlato priznanje
30Maša JelšnikOŠ NazarjeManica HudalesZlato priznanje
30Jošt KadišOŠ Neznanih talcev DravogradMarija NachbarZlato priznanje
30David KovačičOŠ TrzinSlavka KozelZlato priznanje
30Tian LipičarOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarija KrmeljZlato priznanje
30Nastja ObradovićOŠ Jurija Dalmatina KrškoKatja VolčanjkZlato priznanje
30Rok PerkoOŠ Log - DragomerSandra JovanovZlato priznanje
30Sanja RemškarOŠ KrižeNuša ŽuberZlato priznanje
30Meta StegnarOŠ 16. decembra, MojstranaKatja KržičZlato priznanje
30Rok SusičOŠ Šmartno pod Šmarno goroŽiva ŠkrinjarZlato priznanje
30Domen UčakarOŠ Šmartno v TuhinjuMateja KovšeZlato priznanje
46Samo BobenOŠ Tabor LogatecDubravka SertićZlato priznanje
46Jernej GrbecOŠ Tabor LogatecDubravka SertićZlato priznanje
46Lina HermanOŠ MengešMartina Šorn - PovšnarZlato priznanje
46Zoja JesihOŠ Brezovica pri LjubljaniErika BurgerZlato priznanje
46Lia KamplOŠ Olge Meglič, PtujSimona JakominiZlato priznanje
46Juta Kavčič BerlotOŠ Trnovo, LjubljanaKarmen BalohZlato priznanje
46Marko MeolicOŠ Toneta Čufarja MariborMateja LorberZlato priznanje
46Mojca PovhOŠ BršljinIrena GoleZlato priznanje
46Matic PrahOŠ Bičevje, LjubljanaMilena Zrimšek KošorogZlato priznanje
46Anže Žibert SimićOŠ ŠenčurSlavka WeisseisenZlato priznanje

6. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Maks BabičOŠ 8 talcev LogatecAntonija Peteh1. nagrada, Zlato priznanje
1Alexander GaydukovOŠ Franca Rozmana Staneta, LjubljanaPavel Virant1. nagrada, Zlato priznanje
1Miha PerparOŠ StičnaLucija Medimurec1. nagrada, Zlato priznanje
1Tia RozoničnikOŠ Frana Roša, CeljeMarjetka Novak1. nagrada, Zlato priznanje
1Martin SteblovnikIII. OŠ CeljeMarinka Špan1. nagrada, Zlato priznanje
1Alja ŠlencOŠ MedvodeRok Jamnik1. nagrada, Zlato priznanje
1Nik VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka Frelih1. nagrada, Zlato priznanje
8Jasmina AndrejcOŠ Podgorje pri Slovenj GradcuNataša Budna StantaZlato priznanje
8Jakob GrmekOŠ ColPavel MakovecZlato priznanje
8Borut PurgarOŠ KoperEdi UmerZlato priznanje
8Tim ThumaOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
8Nejc VrhovecOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaApolonija JerkoZlato priznanje
8Rok ZupanOŠ IgAndreja ŽupecZlato priznanje
14Filip HerlecOŠ Davorina Jenka Cerklje na GorenjskemAndreja Jamnik KlopčičZlato priznanje
14Vita KorošinOŠ Preserje pri RadomljahPolona TorkarZlato priznanje
14Nina MavecOŠ Miška Kranjca, LjubljanaMojca ŽvokeljZlato priznanje
14Neja RožmanOŠ Antona Globočnika PostojnaMilena ČretnikZlato priznanje
14Jošt SmrtnikOŠ Brezovica pri LjubljaniMarija BregarZlato priznanje
19Samo BobnarOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaUroš MedarZlato priznanje
19Jakob BurjaOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledPetra DermotaZlato priznanje
19Nuša CiglarOŠ OrmožDarko ŠpacapanZlato priznanje
19Matija DergancOŠ Koseze, LjubljanaAmalija StiplovšekZlato priznanje
19David KnavsOŠ Frana Albrehta, KamnikMajda KalanZlato priznanje
19Izak PoljanšekOŠ Frana Albrehta, KamnikMajda KalanZlato priznanje
25Miha BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaSilva KolmanZlato priznanje
25Špela Gašperut PejovnikOŠ Brezovica pri LjubljaniMarija BregarZlato priznanje
25Miha GrmekOŠ DutovljeDoroteja Kobal ČerneZlato priznanje
25Mojca RavnikOŠ Martina Konšaka MariborVitoslava KosZlato priznanje
25Anton ŽabkarZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaAndreja JelovčanZlato priznanje
30Lenart DolinarOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
30Jernej FerjanOŠ TrzinJana KlopčičZlato priznanje
30Adam Janko KoležnikOŠ Franceta Prešerna, MariborKarolina ReichZlato priznanje
30Ina SimičOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniNejc ŽagarZlato priznanje
30Fiona VodopivecOŠ Pod goro, Slovenske KonjiceMartina HrenZlato priznanje
35Žiga BrinovšekOŠ Gustava Šiliha, VelenjeJolanda KrofelZlato priznanje
35Erik Červek RoškaričOŠ Antona Ingoliča - PŠ Zgornja PolskavaNataša Marinič VidonjaZlato priznanje
35Lan GradišekOŠ KozjeManica KolarZlato priznanje
35Erik HorvatOŠ Središče ob DraviZdenka DogšaZlato priznanje
35Urška KončarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
35Vid PotočanOŠ Venclja Perka, DomžaleMarina CenceljZlato priznanje
35Nina PregradOŠ Leskovec pri KrškemTanja LaknerZlato priznanje
35Jan RovšekOŠ GradecTina HojnikZlato priznanje
35Tjaša RuparOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
35Franci SuhadolnikOŠ PreserjeNevenka LužarZlato priznanje
35Marko ŠibilaOŠ Dušana Flisa, HočeVlasta BobovnikZlato priznanje
35Gašper VrtačnikOŠ MarkovciMarija PetekZlato priznanje
35Jakob ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahMaja KrmpotičZlato priznanje
48Simona BabnikOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniNejc ŽagarZlato priznanje
48Luka HodnikOŠ Olge Meglič, PtujDarja ŠprahZlato priznanje
48Pia KumpOŠ DrskaKatja PečaverZlato priznanje
48Jaka LešnikOŠ Rada Robiča LimbušMarjetica ŠtamparZlato priznanje
48Matej MarkužaOŠ Antona Ukmarja KoperMarija GorupZlato priznanje
53Neža HomšakOŠ Borcev za severno mejo, MariborAlenka RepnikZlato priznanje
53Matija Ojo BubničOŠ Dragomirja Benčiča-Brkina HrpeljeLilijana ČeparZlato priznanje
53Matevž PoličnikOŠ Gorica, VelenjeTadeja PungartnikZlato priznanje
56Matija BatičOŠ Dušana Bordona Semedela - KoperIrena ParovelZlato priznanje
56Nika BlažicaOŠ Jurija Vege, MoravčeIvica RusZlato priznanje
56Wentao HeOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
56Brina KolaričOŠ GorišnicaPatricija Kramberger RomZlato priznanje
56Jan MarnOŠ Nove Jarše, LjubljanaKlara Štravs MerkunZlato priznanje
56Luka PerušOŠ Radlje ob DraviVera NovakZlato priznanje

7. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Jakob ČeligOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko Šalabalija1. nagrada, Zlato priznanje
1Jure KobeOŠ BrusniceZdenka Škrbec1. nagrada, Zlato priznanje
1Peter LekšeOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša Šircelj1. nagrada, Zlato priznanje
1Blaž MevljaOŠ Srečka Kosovela SežanaLucijana Rebec1. nagrada, Zlato priznanje
5Luka ČerneslOŠ GorišnicaTina Erhatič2. nagrada, Zlato priznanje
5Vid HočevarOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaBrane Lužar2. nagrada, Zlato priznanje
5Matija LikarOŠ bratov Polančičev MariborNada Potočnik2. nagrada, Zlato priznanje
8Maxim CosoviciOŠ Brinje GrosupljeNina BokalZlato priznanje
8Vojko HyszOŠ dr. Pavla Lunačka ŠentrupertKatja KončinaZlato priznanje
8Sandi LakovicOŠ Prežihovega Voranca, Doberdob (I)Daria PavioZlato priznanje
8Luka PonikvarOŠ Brezovica pri LjubljaniBarbara Kavčnik RogeljZlato priznanje
8Peter SavronVečstopenjska šola Dolina (I)Marianna GergelyZlato priznanje
8Aljaž VelikonjaOŠ OtlicaElvica VelikonjaZlato priznanje
14Tine BogatajOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
14Lan JelerOŠ ŠenčurJana ŠturmZlato priznanje
16Tilen JasencOŠ DobIrena TropZlato priznanje
16Tim KovačičOŠ PirničeMarjeta JesenkoZlato priznanje
16Tilen ŠketOŠ Šmarje pri JelšahBojana PevecZlato priznanje
19Ema DedićOŠ Vič, LjubljanaMiran ŠtuhecZlato priznanje
19Vid DovićOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
19Anja RupnikOŠ 8 talcev LogatecVesna ŠošterZlato priznanje
19Filip TrplanOŠ Poljane, LjubljanaDarja UšeničnikZlato priznanje
23Marko FisterOŠ NakloPetra PeternelZlato priznanje
23Eva PeljhanOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaMilan GaberšekZlato priznanje
23Urh VreclOŠ Dušana Flisa, HočeLidija Žugič VraneševičZlato priznanje
26Jan AjdovecOŠ ŠenčurJana ŠturmZlato priznanje
26Maša CvetežarOŠ LitijaAngela MaroltZlato priznanje
26Enej SmoleOŠ DomžaleNadica BankoZlato priznanje
26Marija Zila ŠikovcOŠ Trnovo, LjubljanaTatjana MulhZlato priznanje
30Klemen Jakob KastrevcOŠ BršljinLidija MikecZlato priznanje
30Jaka KrižnikOŠ PreboldUrška BratušaZlato priznanje
30Matic PetkovičOŠ Vavta vas, Straža pri Novem mestuLjudmila PulkoZlato priznanje
30Tjaša VerdinekOŠ VuzenicaJasna LamprehtZlato priznanje
34Ana GorencOŠ MengešTanja KozarskiZlato priznanje
34Lana JerebOŠ Miroslava Vilharja PostojnaHelena DelakZlato priznanje
34Jakob KutinOŠ Podgorje pri Slovenj GradcuNataša Budna StantaZlato priznanje
34Tomaž OgričOŠ PoljeJana PlutZlato priznanje
34Jernej ŠadlOŠ Livada, VelenjeŠpela ŠtrajharZlato priznanje
34Matic TerglavOŠ PoljeJana PlutZlato priznanje
34Jakob ŽibertOŠ Predoslje KranjIrena PlevnikZlato priznanje
41Benjamin BajdOŠ Simona Jenka KranjAlenka ŠmucZlato priznanje
41Andrej FabčičOŠ DornberkLjubica KomelZlato priznanje
41Matija KalanOŠ Vič, LjubljanaMiran ŠtuhecZlato priznanje
41Vid KavčičOŠ Loka, ČrnomeljDarinka RoginaZlato priznanje
41Naja Kobal BojcOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša ŠirceljZlato priznanje
41Matic KremžarOŠ Šmartno, Šmartno pri LitijiPavla BerčonZlato priznanje
41Jan KrižOŠ Ob Rinži KočevjeTomaž CokanZlato priznanje
41Veronika PlestenjakOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaPrimož TrčekZlato priznanje
41Lana ProsenakOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaDarja RotartZlato priznanje
41Daša SedmakOŠ KoperTanja SlavecZlato priznanje
41Krištof TrčekOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
41Lara VettorazziOŠ StranjeStanka KočarZlato priznanje
41Nika ZabukovšekOŠ Blaža Kocena, PonikvaNevenka VešligajZlato priznanje
41Pia ZupančičOŠ KriževciManica KarbaZlato priznanje
55Katja AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaNataša Tanko BelajZlato priznanje
55Ivan ButkevichOŠ Kolezija, LjubljanaStanka KastelicZlato priznanje
55Tadej RajOŠ VeržejVladimir BratkovičZlato priznanje
55Ela UrankarOŠ Frana Albrehta, KamnikSilva MarohZlato priznanje
55Lucija ZaleteljOŠ ŠkofljicaUrška OgrincZlato priznanje

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Nejc AmonI. OŠ CeljeLea Červan1. nagrada, Zlato priznanje
1Marija JezeršekOŠ Preserje pri RadomljahTatjana Ilovar1. nagrada, Zlato priznanje
1Jan MalejOŠ KoperTanja Slavec1. nagrada, Zlato priznanje
1Jakob SchraderOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen Šturm1. nagrada, Zlato priznanje
1Gal ZmazekOŠ Ljudski vrt PtujMajda Švagan1. nagrada, Zlato priznanje
6Eva IgličarOŠ NakloTihana Smolej2. nagrada, Zlato priznanje
7Tjaša DrobničOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeBernardka Uratnik3. nagrada, Zlato priznanje
7Martin MlinšekOŠ VodiceJure Grilc3. nagrada, Zlato priznanje
7Jaka VrhovnikOŠ MozirjeJana Pahovnik3. nagrada, Zlato priznanje
10Vesna BukovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka FrelihZlato priznanje
10Klarisa KepicOŠ Davorina Jenka Cerklje na GorenjskemKatarina TadićZlato priznanje
12Kaja GrošeljOŠ Rodica, DomžaleMateja MajcenZlato priznanje
12Rok ŠtularOŠ Ledina, LjubljanaNina ZadelZlato priznanje
14Hana Bujanović KokotOŠ Jakoba Aljaža KranjTanja StanićZlato priznanje
14Simon BukovšekOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
16Maks AličOŠ KašeljJožica ŠubeljZlato priznanje
16Taja AtelšekOŠ Gorica, VelenjeBrigita KoželjZlato priznanje
16Žiga BrezavščekOŠ NakloTihana SmolejZlato priznanje
16Martin GriljOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
16Matic JordanDruga OŠ Slovenj GradecTimotej ŽoharZlato priznanje
16Katarina Kaloh CrawfordOŠ Franca Rozmana Staneta, LjubljanaPavel VirantZlato priznanje
16Pia KristancOŠ Staneta Žagarja KranjBreda MarkeljZlato priznanje
16Eva NovakOŠ Šmarje pri JelšahDarja ŠtravsZlato priznanje
16Gal StanovnikOŠ dr. Ivana Korošca BorovnicaSimona TrčekZlato priznanje
16Irenej TorničOŠ Miroslava Vilharja PostojnaSimona VampeljZlato priznanje
26Lucija HučOŠ TrzinJana KlopčičZlato priznanje
26Lucija MatijašićOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen ŠturmZlato priznanje
26Marjetka ZupanOŠ IgAndreja Andreja BabšekZlato priznanje
29Aglaja Gale ŠparemblekOŠ TrbovljeDušanka KlemenZlato priznanje
29Larisa MarušičOŠ Ivana Roba, ŠempeterKlavdija BreceljZlato priznanje
29Katja PrimožičOŠ ŽeleznikiMonika ČemažarZlato priznanje
29Tjaša SušnikOŠ NakloTihana SmolejZlato priznanje
33Pia BončaOŠ VodiceCilka MarenčeZlato priznanje
34Gašper BuršičOŠ Jurija Dalmatina KrškoBojan MesaričZlato priznanje
34Lovro DrofenikOŠ Frana Kranjca, CeljeTanja RemihZlato priznanje
34Gregor GlobevnikOŠ Stražišče KranjJustina RepinaZlato priznanje
34Luka Aleksander GlogovšekOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaSonja VoljavecZlato priznanje
34Anamarija GorencOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaSonja VoljavecZlato priznanje
34Lara NemaničOŠ MetlikaSonja LahajnerZlato priznanje
40Marija AbsecOŠ Loka, ČrnomeljDarinka RoginaZlato priznanje
40Benjamin BencOŠ RačeIvanka FinguštZlato priznanje
40Luka GorjanOŠ Jurija Dalmatina KrškoBojan MesaričZlato priznanje
40Matic HočevarOŠ Simona Jenka, SmlednikMarko ValenčičZlato priznanje
40Domen KastelicOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaBrane LužarZlato priznanje
40Jaša KnapOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBarbara HorvatZlato priznanje
40Aleksander Kočevar PolakOŠ Simona Jenka KranjNataša PrimožičZlato priznanje
40Anže KrejanOŠ Antona Aškerca, VelenjeMilena LuknarZlato priznanje
40Tamara LogarOŠ Livada, VelenjeĐurđica VidovićZlato priznanje
40Mojca NovakOŠ Stara CerkevHelena Mate-LovšinZlato priznanje
40Matic PetekOŠ OrmožDarko ŠpacapanZlato priznanje
40Gabrijel PflaumOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaAndreja ŠtorZlato priznanje
40Anika SedmakOŠ Toneta Tomšiča KnežakPetra ValenčičZlato priznanje
53Domen HaukoOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaHelena KurentZlato priznanje
53Alen PlaninšecOŠ Šmartno pri Slovenj GradcuMajda BorovnikZlato priznanje
53Matic PlutOŠ Mirana Jarca ČrnomeljRomana KočevarZlato priznanje
53Brina ZavršnikOŠ KamnicaKarmen ZinrajhZlato priznanje
57Lana KolarOŠ Franja Malgaja ŠentjurMilena GajšekZlato priznanje
57Urša Mati DjurakiOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAndreja PagonZlato priznanje
57Andraž ŠkofOŠ Ob Dravinji, Slovenske KonjiceJana Novak VehovarZlato priznanje
57Kamil WahibiOŠ VojnikPetra StrnadZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Jan GencOŠ Franca Rozmana-Staneta, MariborTatjana Ramot1. nagrada, Zlato priznanje
1Tevž LotričOŠ Predoslje KranjIrena Plevnik1. nagrada, Zlato priznanje
1Ana OpaličOŠ Šmarje pri JelšahMarjana Jurjec1. nagrada, Zlato priznanje
4Primož PliberšekOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko Šalabalija2. nagrada, Zlato priznanje
5Lovro VerkOŠ Prežihovega Voranca, MariborZdenka Škorjanc3. nagrada, Zlato priznanje
6Pia Povšič VeselOŠ Trnovo, LjubljanaTatjana Mulh3. nagrada, Zlato priznanje
7Gal Anton GoršeOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaMarina SemeZlato priznanje
7Job PetrovčičOŠ Tabor LogatecJožica RupnikZlato priznanje
9Nejc ParkeljOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBarbara HorvatZlato priznanje
10Gregor KržmancOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAndreja PlevnikZlato priznanje
11Gašper JugOŠ Riharda Jakopiča, LjubljanaStane ErčuljZlato priznanje
12Maja BudnaOŠ Adama Bohoriča BrestanicaĐorđe VukolićZlato priznanje
12Viktorija StankovskaOŠ Koseze, LjubljanaKatja ŠolarZlato priznanje
14Christian RavnikarOŠ DomžaleNadica BankoZlato priznanje
15Katja KastelecOŠ TrzinAleš ŠpornZlato priznanje
15Martina KolblOŠ Gornja RadgonaNuša ZagorcZlato priznanje
15Ana KoželjOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperMaja GerdovičZlato priznanje
15Miha PotočnikOŠ Bojana Ilicha, MariborJožef SenekovičZlato priznanje
19Tina DrnovšekOŠ Trnovo, LjubljanaTatjana MulhZlato priznanje
20Matej KomparaOŠ Danila Lokarja AjdovščinaNataša BavčarZlato priznanje
20Dora Pestotnik StresOŠ Trnovo, LjubljanaTatjana MulhZlato priznanje
22Katja KrupenkoOŠ Vižmarje-BrodMaja ŠivakZlato priznanje
22Katarina MaršičZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaAndreja JelovčanZlato priznanje
22Vita MovrinOŠ Bojana Ilicha, MariborSergej TratnikZlato priznanje
22Gašper StrunaOŠ StičnaDarja StrahZlato priznanje
26Lucijan De ReggiOŠ LucijaAndreja KlančarZlato priznanje
26Luka HorjakOŠ Antona Aškerca Rimske TopliceMarinka Mesojedec KoritnikZlato priznanje
26Naja MetelkoOŠ Jakoba Aljaža KranjTanja StanićZlato priznanje
26Anton NovakOŠ VodiceJure GrilcZlato priznanje
26Soraja SekavčnikOŠ Trnovo, LjubljanaTatjana MulhZlato priznanje
26Tadej StrahOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniMateja LesjakZlato priznanje
32Anamarija MežnarOŠ Karla Destovnika-Kajuha ŠoštanjMarija PodvratnikZlato priznanje
33Marija KlemenčičOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaSabina KaplanZlato priznanje
33Gašper KoširOŠ Komenda MosteMateja Vrtar RegovcZlato priznanje
33Jan RothOŠ PoljeJana PlutZlato priznanje
36Enej RutarOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBernardka KastelicZlato priznanje
36Primož ŠkafarOŠ OdranciVera JuhnovZlato priznanje
38Ema KavčičOŠ RovteMitja TurkZlato priznanje
38Luka KorotajOŠ Martina Konšaka MariborVitoslava KosZlato priznanje
38Hana LebarOŠ Davorina Jenka Cerklje na GorenjskemTeja ŠkrjanecZlato priznanje
38Matevž PrinčičOŠ DobrovoAndreja JeklinZlato priznanje
38Rok RutarOŠ JelšaneUrška ValenčičZlato priznanje
38Hana SušaOŠ BrežiceAnton MaroltZlato priznanje
38Miha VogrinOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
45Matic MlakerOŠ Dušana Flisa, HočeVlasta BobovnikZlato priznanje
46Petra KampušOŠ Bičevje, LjubljanaSuzana KranjecZlato priznanje
46Janez KoprivecOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaNevenka VolfZlato priznanje
46Lana KučiničOŠ Stara CerkevBojana Oberstar BižalZlato priznanje
46Sara LavrenčičOŠ LitijaAngela MaroltZlato priznanje
46Vita Mikulič VernikOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
46Tomaž OmahneOŠ Toneta Okrogarja, ZagorjeAndrej HauptmanZlato priznanje
46Ana UrbančOŠ Cerklje ob KrkiMirjana OrešnikZlato priznanje
46Maša ŽaucerOŠ Poljane, LjubljanaDarja UšeničnikZlato priznanje
54Ana Intihar MarulcII. OŠ CeljeMarjana RobičZlato priznanje
54Luka JelovčanOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasMarija PintarZlato priznanje
54Kaja KanclerOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
54Urša KondaOŠ Belokranjskega odreda SemičPetra KastelicZlato priznanje
54Anže MatjašičOŠ MetlikaMatej PezdircZlato priznanje
54Miha RemecOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana MajdičZlato priznanje
54Žiga ŠkaličOŠ III Murska SobotaZorica Rojko-HorvatZlato priznanje