53. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

5. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Žan ArsovOŠ Brezovica pri LjubljaniMiha Skopec1. nagrada, Zlato priznanje
1Janez BartolOŠ Preserje pri RadomljahMateja Szillich Debevec1. nagrada, Zlato priznanje
1Aljaž KrivogradOŠ Prežihovega Voranca, Ravne na KoroškemVeronika Kotnik1. nagrada, Zlato priznanje
4Nika BlažičOŠ BršljinIrena Gole2. nagrada, Zlato priznanje
4Tomaž HolcOŠ Breg, PtujSimona Kornik2. nagrada, Zlato priznanje
4Nace HranjecOŠ Šentjanž pri DravograduMartina Ramšak2. nagrada, Zlato priznanje
4Ožbej MarkunOŠ Franceta Prešerna KranjMaruša Karu2. nagrada, Zlato priznanje
8Rebeka CankarOŠ ŽiriFrančiška Burnik3. nagrada, Zlato priznanje
8Sara FerreiraOŠ ŽiriFrančiška Burnik3. nagrada, Zlato priznanje
8Patrik VidenovićOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaFrančiška Berdnik3. nagrada, Zlato priznanje
11Gašper Uranič SedejOŠ Simona Jenka KranjVesna BukovičZlato priznanje
12Peter PotnikOŠ ZrečeMojca PetekZlato priznanje
13Roman DruckerVečstopenjska šola Vladimir Bartol, Trst (I)Daniela TulZlato priznanje
13Aleksander KosanovićOŠ Rodica, DomžaleSonja Koželj JuhantZlato priznanje
13Jon KošatOŠ Prežihovega Voranca, MariborBeno ŠumerZlato priznanje
13Sandra LaznikOŠ Vrhovci, LjubljanaNina Cvek BijeličZlato priznanje
13Ema ModrijanOŠ Milojke Štrukelj Nova GoricaOnorina MilostZlato priznanje
13Maša SvetecOŠ Toma Brejca, KamnikRomana ZoreZlato priznanje
19Iza GabrovšekOŠ HorjulHelena LeskovecZlato priznanje
19Primož JevšenakOŠ Mihe Pintarja Toleda, VelenjeKatjuša Tisnikar GrčarZlato priznanje
19Odon KerecOŠ Franceta Bevka, LjubljanaLucija KendaZlato priznanje
19Jaka KolmanOŠ Sava Kladnika SevnicaDarinka JerajZlato priznanje
19Rodion OrikhovskiiOŠ Danile Kumar - Mednarodna šolaZala KlopčičZlato priznanje
24Julian BojancOŠ Franca Rozmana Staneta, LjubljanaMojca LikarZlato priznanje
24Dunja KelavaOŠ Vodmat, LjubljanaNika JerinaZlato priznanje
26Lenart IršičOŠ Mihe Pintarja Toleda, VelenjeDragica OderlapZlato priznanje
27Zala BremecOŠ ŠempasMargerita BlokarZlato priznanje
27Jaka CerjakOŠ Jurija Dalmatina KrškoHelena DrakuličZlato priznanje
27Matija ČeligOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecAleksandra KljučevšekZlato priznanje
27Lara ČeponOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeLjudmila Ana ŠekoranjaZlato priznanje
27Leon DrstvenšekOŠ Adama Bohoriča BrestanicaMihaela SuvajčevićZlato priznanje
27Klara HudeljaOŠ Komandanta Staneta DragatušSabina LukežičZlato priznanje
27Matic MohorkoOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaMateja LeskovarZlato priznanje
27Svit ParavanOŠ Frana Erjavca Nova GoricaZora KorenčZlato priznanje
27Žiga RemicOŠ Brinje GrosupljeUrška LulićZlato priznanje
27Lara Stoilov SpasovaOŠ Matije Čopa KranjMateja JelarZlato priznanje
27Amon ŠincekOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaDanijela MlakarZlato priznanje
27Izabela ŠkornikOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaMarjeta RaztresenZlato priznanje
27Anej TkalčičOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaPetra OrešičZlato priznanje
40Patricia KiralyOŠ Mirana Jarca, LjubljanaNena ArkoZlato priznanje
40Andreja LovrecOŠ Prežihovega Voranca, MariborBeno ŠumerZlato priznanje
40Gašper LukancOŠ Franja Malgaja Šentjur, Podružnica BlagovnaHedvika PiklZlato priznanje
40Luka OgričOŠ PoljeMojca PrelogarZlato priznanje
40Janez PaternosterOŠ ZadobrovaStanislava VeršnikZlato priznanje
40Anais VrtunskiOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaJože LangoZlato priznanje
46Gregor ParazajdaOŠ Frana Albrehta, KamnikUrška NovakZlato priznanje
46Urban ŠvagerlOŠ Rada Robiča LimbušDarja Volavšek TürkZlato priznanje
48Luka OgrincOŠ dr. Ivan Prijatelj SodražicaSlavka TankoZlato priznanje
48Tim Seher KlavoraOŠ Škofja Loka-MestoPetra VeberZlato priznanje
50Jan Klemen AgrežOŠ LjubečnaElvira ValantZlato priznanje
50Nejc BavdažOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaAndreja ŠifrerZlato priznanje
50Aljaž BežanOŠ MislinjaSonja BlažunZlato priznanje
50Jakob DolancOŠ TrbovljeUroš RitonjaZlato priznanje
50Tadej FrančeskiOŠ Livade, IzolaSabrina ŽiganteZlato priznanje
50Slavko HyszOŠ dr. Pavla Lunačka ŠentrupertMarjetka HočevarZlato priznanje
50Dominik JermanOŠ Elvire Vatovec PradeMirjana RuminZlato priznanje
50Tomaž KoželjOŠ Prežihovega Voranca, MariborBeno ŠumerZlato priznanje
50Jakob Andrej MegušarOŠ ŽeleznikiMarija PohlevenZlato priznanje
50Vesna MiheličOŠ Nove Jarše, LjubljanaMartina Tavčar-PečaričZlato priznanje
50Gaja Paš ŠerganOŠ MengešNada JavhZlato priznanje
50Nika PlaninšekOŠ Rodica, DomžaleDraga Jeretina AnžinZlato priznanje
50Jože Avgust RantOŠ Poljane, LjubljanaKatja KardeljZlato priznanje
50Nina RozmanOŠ ŠenčurMojca GabrijelZlato priznanje
50Luna SteinerOŠ Vodmat, LjubljanaJerneja NardinZlato priznanje
50Kaja VrbekOŠ Šmarje pri Jelšah - POŠ ZibikaKarmen UčakarZlato priznanje

6. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarija Ahčin1. nagrada, Zlato priznanje
1Nika DolenecOŠ ŽiriMartina Erznožnik1. nagrada, Zlato priznanje
1Luka GašperlinOŠ Franceta Prešerna KranjAndreja Markuta1. nagrada, Zlato priznanje
1Lira JurkovičOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBernardka Kastelic1. nagrada, Zlato priznanje
1Klemen JuvančičOŠ MengešAjda Opeka1. nagrada, Zlato priznanje
1Toni KišekOŠ Simona Jenka KranjAlenka Šmuc1. nagrada, Zlato priznanje
1Brina Likar KrambergerOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaMilan Gaberšek1. nagrada, Zlato priznanje
1Tilen NovakOŠ StranjeStanka Kočar1. nagrada, Zlato priznanje
1Timotej OttoOŠ Neznanih talcev DravogradSabina Smolar Vedenik1. nagrada, Zlato priznanje
10Peter BandeljOŠ Vodmat, LjubljanaMihaela Kljun2. nagrada, Zlato priznanje
10Lev BjelobabaOŠ Ledina, LjubljanaInes Štular2. nagrada, Zlato priznanje
12Liza KnezOŠ Franceta Bevka, LjubljanaLadislava Ježek NarobeZlato priznanje
12Alen LaboharOŠ Bistrica ob SotliDragica ŠketZlato priznanje
12Lucija MedjaOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaIrma Bertoncelj KordežZlato priznanje
12Neža Ada ŠegaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaFrančiška MrzelZlato priznanje
16Val BajcOŠ SostroMitja VatovecZlato priznanje
16Vid SakačDvojezična OŠ I LendavaKornelija ProšićZlato priznanje
16Miha SinčičOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaJožica PezdirZlato priznanje
16Blaž StrleOŠ Toneta Tomšiča KnežakPetra ValenčičZlato priznanje
16Nejc SušnikOŠ NakloPetra PeternelZlato priznanje
16Andraž TomaževičOŠ Vič, LjubljanaLjiljana ŠkopeljaZlato priznanje
16Luka UrbancOŠ Koseze, LjubljanaAmalija StiplovšekZlato priznanje
23Nino KolanderJZ OŠ Marjana Nemca RadečePolona KoratZlato priznanje
23Nejc MozetičOŠ Frana Erjavca Nova GoricaMilojka FrankZlato priznanje
23Nejc PraprotnikOŠ Leskovec pri KrškemTanja LaknerZlato priznanje
23Filip ZverOŠ KriževciRenata KovačičZlato priznanje
27Luka BrdarOŠ DrskaKatja PečaverZlato priznanje
28Eva KrošelOŠ Šmartno na PohorjuJožica GalZlato priznanje
28Špela PolutnikOŠ MalečnikMojca BurjekZlato priznanje
28Sanja RemškarOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
28Blažka SkarlovnikOŠ Pohorskega bataljona OplotnicaDušanka LovecZlato priznanje
28Cleo ZupanOŠ NakloTihana SmolejZlato priznanje
33Kaja BarteljOŠ Grm, Novo mestoŠpela RavnikZlato priznanje
33Oskar ČukOŠ Preserje pri RadomljahTatjana IlovarZlato priznanje
33Lina HermanOŠ MengešAjda OpekaZlato priznanje
33Črt KogovšekOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaTatjana KramarZlato priznanje
33Brest LenarčičOŠ KozjeManica KolarZlato priznanje
33Domen UčakarOŠ Šmartno v TuhinjuTina BalantičZlato priznanje
33Jakob ŽoržOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaSabina KaplanZlato priznanje
40Petra BurnikOŠ Bičevje, LjubljanaMarta PraprotnikZlato priznanje
40Jošt ErznožnikOŠ ŽiriMartina ErznožnikZlato priznanje
40Tilen PokornOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
40Miha ŠparlOŠ Brezovica pri LjubljaniAna KrušičZlato priznanje
44Tatiana BalaganskayaOŠ Danile Kumar, LjubljanaNeža PevecZlato priznanje
44Benjamin GašperinOŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska BistricaMarjeta DobravecZlato priznanje
44Gašper KrajncOŠ MalečnikMojca BurjekZlato priznanje
44Tevž RepovžOŠ Ledina, LjubljanaInes ŠtularZlato priznanje
44Aleš RusZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaAndreja JelovčanZlato priznanje
44Lan SrakaOŠ Vič, LjubljanaLjiljana ŠkopeljaZlato priznanje
44Rok SusičOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina ŠpanićZlato priznanje
44Tine ŠucOŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša RenčeAdrijana MozetičZlato priznanje
52Živa CvitkovičOŠ Mirana Jarca, LjubljanaAnica ŠpiletičZlato priznanje
52Lana KorenOŠ Ludvika Pliberška MariborNejc BarovičZlato priznanje
52Vid OšepOŠ Blaža Arniča, LučeBranka AnželakZlato priznanje
52Gašper OzimekOŠ TrebnjeJernej GabrijelZlato priznanje
52Timotej TivadarOŠ BeltinciDarija RošZlato priznanje
52Pavel TrojerOŠ Venclja Perka, DomžaleMilena ŠavrinZlato priznanje
52Filip VreclOŠ Dušana Flisa, HočeVlasta BobovnikZlato priznanje
52Urban ZajecOŠ Staneta Žagarja KranjKlaudija HabjanZlato priznanje
52Gabriel ŽnidaršičOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana MajdičZlato priznanje

7. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Nastasja Češnjevar UšumovićOŠ Antona Ukmarja KoperMarija Gorup1. nagrada, Zlato priznanje
1Lenart FrankovičOŠ Gustava Šiliha, VelenjeJolanda Krofel1. nagrada, Zlato priznanje
1Alica Muratović RomihOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaMiloš Kovič1. nagrada, Zlato priznanje
1Tjaša RuparOŠ Škofja Loka-MestoNina Krmelj1. nagrada, Zlato priznanje
5Žiga BrinovšekOŠ Gustava Šiliha, VelenjeJolanda Krofel2. nagrada, Zlato priznanje
5Alexander GaydukovOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperMaja Gerdovič2. nagrada, Zlato priznanje
5Eva ŠalamunOŠ ZadobrovaMarko Ovnič2. nagrada, Zlato priznanje
8Lara RozmanOŠ Ketteja in Murna, LjubljanaPolona Boldin3. nagrada, Zlato priznanje
8Anika SimončičOŠ BoštanjMarijana Levstik3. nagrada, Zlato priznanje
10Gaber AvsecOŠ Predoslje KranjGabrijela SečZlato priznanje
10Miha BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaSilva KolmanZlato priznanje
12Katarina GriljOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
12Zarja Javh DobernikOŠ Ledina, LjubljanaNina Hvala KlančičZlato priznanje
12Urška KončarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
12Franci SuhadolnikOŠ PreserjeNevenka LužarZlato priznanje
16Jakob GrmekOŠ ColPavel MakovecZlato priznanje
16Luka HodnikOŠ Olge Meglič, PtujDarja ŠprahZlato priznanje
16Lucijan KorošecOŠ Hudinja, CeljeEva IršičZlato priznanje
19Serafima BalaganskayaOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
19Lenart DolinarOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
19Lovro LotričOŠ Predoslje KranjGabrijela SečZlato priznanje
22Lovro KlincOŠ GradecŠpela KlančarZlato priznanje
22Pia VrečkoOŠ VojnikLeonida Godec-StarčekZlato priznanje
24Ema HojanOŠ Gustava Šiliha, VelenjeJolanda KrofelZlato priznanje
25Miha AbramOŠ Elvire Vatovec PradeMaja LindičZlato priznanje
25Lan GradišekOŠ KozjeManica KolarZlato priznanje
25Matej MlakarOŠ Leskovec pri KrškemTatjana KerinZlato priznanje
25Val SelanOŠ FaraMarjeta KrašovecZlato priznanje
25Nika TurnšekOŠ BraslovčeMarta FurmanZlato priznanje
30Benjamin KomarOŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska BistricaMarija CerkovnikZlato priznanje
30Luka KuderOŠ Ob Dravinji, Slovenske KonjiceJana Novak VehovarZlato priznanje
30Enej MegličOŠ I Murska SobotaMarija Mira AmbrušZlato priznanje
30Nika PlantevOŠ Neznanih talcev DravogradSabina Smolar VedenikZlato priznanje
30Enej PodlesekOŠ Janka Kersnika BrdoIrena KotnikZlato priznanje
30Alja StražišnikOŠ MutaNada JeznikZlato priznanje
30Semyon TrussevichOŠ Miška Kranjca, LjubljanaMišo KrogZlato priznanje
37Ajda BrnotOŠ Jurija Vege, MoravčeIvica RusZlato priznanje
37Jakob CesarOŠ Mihe Pintarja Toleda, VelenjeDragica SlatinšekZlato priznanje
37Nika KaduncOŠ MirnaVesna Drole UršičZlato priznanje
37Metka NemaničOŠ MetlikaMatej PezdircZlato priznanje
37Rok ZupanOŠ IgAndreja ŽupecZlato priznanje
42Aleš BajcarOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaLjubica PodbojZlato priznanje
42Tobias Fürst ČrtanecOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
42Tilen JuričanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka FrelihZlato priznanje
42Miha PerparOŠ StičnaJožica KnezZlato priznanje
42Aljoša PodkrajšekOŠ Miklavž na Dravskem poljuLilijana ZduničZlato priznanje
42Aljaž ŠturmOŠ Venclja Perka, DomžalePetra ParadižZlato priznanje
48Marija JudežOŠ Šmihel, Novo mestoAndrej PrahZlato priznanje
48Manca MiklavčičOŠ MokronogJožica KaferleZlato priznanje
48Marija OmejcOŠ PoljanePetra OblakZlato priznanje
48Luka PerušOŠ Radlje ob DraviVera NovakZlato priznanje
48Vid PungerčarOŠ Simona Jenka KranjMojca AvguštinZlato priznanje
48Miha ŠkrlepOŠ MengešLara KozarskiZlato priznanje
48Fiona VodopivecOŠ Pod goro, Slovenske KonjiceMartina JuškovićZlato priznanje
48Nik VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka FrelihZlato priznanje
56Gašper JoštOŠ NakloPetra PeternelZlato priznanje
56Jaša KrevhOŠ ŠkofljicaUrška TroštZlato priznanje
56Juno OmerčevićOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca ŠtefaničZlato priznanje
56Zhengmiao PanOŠ Martina Konšaka MariborVitoslava KosZlato priznanje
56Tia RozoničnikOŠ Frana Roša, CeljeMarjetka NovakZlato priznanje
56Nika ZavašnikOŠ Predoslje KranjGabrijela SečZlato priznanje

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Maxim CosoviciOŠ Brinje GrosupljeKatja Kmetec1. nagrada, Zlato priznanje
1Vid KavčičOŠ Loka, ČrnomeljDarinka Rogina1. nagrada, Zlato priznanje
1Nika KrivicOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen Šturm1. nagrada, Zlato priznanje
1Matija LikarOŠ bratov Polančičev MariborMladen Tancer1. nagrada, Zlato priznanje
1Aljaž SovičOŠ Gorica, VelenjeBrigita Koželj1. nagrada, Zlato priznanje
1Luka StražišarOŠ Jožeta Krajca, RakekLiljana Intihar1. nagrada, Zlato priznanje
7Benjamin BajdOŠ Simona Jenka KranjNataša Primožič2. nagrada, Zlato priznanje
7Janez Peter BohincOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaDarja Torkar2. nagrada, Zlato priznanje
7Ivan ButkevichOŠ Kolezija, LjubljanaTatjana Ponikvar Lazič2. nagrada, Zlato priznanje
10Lan JelerOŠ ŠenčurŠpelca Jenko3. nagrada, Zlato priznanje
11Rok Tadej BrunšekOŠ Antona Aškerca, VelenjeMilena LuknarZlato priznanje
12Anej BatageljOŠ Vič, LjubljanaMiran ŠtuhecZlato priznanje
12Peter LekšeOŠ Šmartno pod Šmarno goroNataša ŠirceljZlato priznanje
12Nejc UrhOŠ Orehek KranjJana RemicZlato priznanje
12Urh VreclOŠ Dušana Flisa, HočeSandra PotrčZlato priznanje
16Žana KukavicaOŠ Gustava Šiliha, VelenjeJolanda KrofelZlato priznanje
16Maja PodbojecOŠ RačeIvanka FinguštZlato priznanje
18Matevž ElersičOŠ Ivana Roba, ŠempeterKarmen DebenjakZlato priznanje
18Urška GrudenOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaManca ČadežZlato priznanje
18Maja Helena KončarOŠ Frana Albrehta, KamnikMajda KalanZlato priznanje
18Matej TravenOŠ Šmartno v TuhinjuIva ŽumerZlato priznanje
22Tine BogatajOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
22Aljaž GornikOŠ Dravlje, LjubljanaNives ZavodnikZlato priznanje
22Matic MencinOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
22Matej PercOŠ TrbovljeLucija UleZlato priznanje
26Nina CankarOŠ ŽiriMartina ErznožnikZlato priznanje
26Miha GodešaOŠ Jožeta Krajca, RakekAntonija ŠlajnarZlato priznanje
26Andraž HribernikOŠ VojnikPetra StrnadZlato priznanje
26Manca MursaOŠ ZadobrovaMiha BašeljZlato priznanje
26Luka PonikvarOŠ Brezovica pri LjubljaniMarija BregarZlato priznanje
26Anja RupnikOŠ 8 talcev LogatecElizabeta ŽabkarZlato priznanje
26Manca VertačnikZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaAndreja JelovčanZlato priznanje
33Maja LeskovarOŠ Ljudski vrt PtujEdvin RamadaniZlato priznanje
33Eva PeljhanOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaSandra PančorZlato priznanje
35Tilen JasencOŠ DobBlanka KrenZlato priznanje
35Nik MilekOŠ DomžaleRobert ČukZlato priznanje
35Veronika PlestenjakOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaPrimož TrčekZlato priznanje
35Nika RavnikarOŠ Ivana Kavčiča, IzlakeKristina ArhZlato priznanje
35Ela UrankarOŠ Frana Albrehta, KamnikSilva MarohZlato priznanje
40Maj BlažičOŠ Frana Albrehta, KamnikMajda KalanZlato priznanje
40Enej LahOŠ ŠentvidAljaž SlivnikZlato priznanje
40Niko MlinaričOŠ Bistrica ob SotliDragica ŠketZlato priznanje
40Primož PovšeOŠ Šempeter v Savinjski doliniKsenija GuštinZlato priznanje
40Pia RačičOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaAndreja Marucelj ŠtrusZlato priznanje
40Jakob ŽibertOŠ Predoslje KranjIrena PlevnikZlato priznanje
46Jakob ČeligOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
46Van GrumOŠ Koseze, LjubljanaKatja ŠolarZlato priznanje
46Ambrož KastelicOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeMarina FurlanZlato priznanje
46Zala KramarOŠ IgMartina BrenceZlato priznanje
46Urška KrumpakOŠ DeskleMarija DrekonjaZlato priznanje
46Luka KustecOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaManca ČadežZlato priznanje
52Katja AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaNataša Tanko BelajZlato priznanje
52Martin KerinOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja KoželjZlato priznanje
52Erik KmetičOŠ Vižmarje-BrodUrban KržanZlato priznanje
52Lovro SikošekOŠ Jurija Dalmatina KrškoBojan MesaričZlato priznanje
52Nuša UlrihOŠ Bojana Ilicha, MariborSergej TratnikZlato priznanje
57Luka ČerneslOŠ GorišnicaTina ErhatičZlato priznanje
57Benjamin DagarinOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaSabina KaplanZlato priznanje
57Tin OpaškarOŠ Danile Kumar, LjubljanaNeža PevecZlato priznanje
57Ambrož TacarOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaPrimož TrčekZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Simon BukovšekOŠ Škofja Loka-MestoJanja Pirc1. nagrada, Zlato priznanje
1Lovro DrofenikOŠ Frana Kranjca, CeljeTanja Remih1. nagrada, Zlato priznanje
1Aglaja Gale ŠparemblekOŠ Koseze, LjubljanaKatja Šolar1. nagrada, Zlato priznanje
1Matic HočevarOŠ Simona Jenka, SmlednikAlenka Kuhar1. nagrada, Zlato priznanje
1Jaša KnapOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBarbara Horvat1. nagrada, Zlato priznanje
1Vito LevstikOŠ Ljudski vrt PtujEdvin Ramadani1. nagrada, Zlato priznanje
1Jure MajcenOŠ Karla Destovnika-Kajuha ŠoštanjIrena Rotovnik Aplinc1. nagrada, Zlato priznanje
1Lucija MatijašićOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen Šturm1. nagrada, Zlato priznanje
1Jošt PaternosterOŠ ZadobrovaMarko Ovnič1. nagrada, Zlato priznanje
1Matic PetekOŠ OrmožDarko Špacapan1. nagrada, Zlato priznanje
1Ema PrevalšekOŠ MetlikaSonja Lahajner1. nagrada, Zlato priznanje
1Jaka VrhovnikOŠ MozirjeJana Pahovnik1. nagrada, Zlato priznanje
1Gal ZmazekOŠ Ljudski vrt PtujMajda Švagan1. nagrada, Zlato priznanje
1Marjetka ZupanOŠ IgAndreja Andreja Babšek1. nagrada, Zlato priznanje
15Andrej KlopčičOŠ Jurija Vege, MoravčeIvica RusZlato priznanje
15Anže KrejanOŠ Antona Aškerca, VelenjeVanja BožičZlato priznanje
15Lovro LozinšekOŠ CirkovceTomaž GrobelnikZlato priznanje
15Lea StražišarOŠ Trnovo, LjubljanaSilva KolmanZlato priznanje
15Irenej TorničOŠ Miroslava Vilharja PostojnaSimona VampeljZlato priznanje
20Ella PotisekOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen ŠturmZlato priznanje
20Danilo TomaševićOŠ Prežihovega Voranca, MariborJernej RegvatZlato priznanje
20Zala UrbičOŠ Koseze, LjubljanaKatja ŠolarZlato priznanje
23Laura DrašlerOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaMaja SodjaZlato priznanje
23Tristan Mark GoršeOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaAndreja ŠtorZlato priznanje
23Tadej JeršinOŠ Orehek KranjAnja Šmid PustoslemšekZlato priznanje
23Jaka JurkovičOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBarbara HorvatZlato priznanje
23Filip MlinarOŠ HorjulSaša Kopač JazbecZlato priznanje
23Rok ŠtularOŠ Ledina, LjubljanaNina ZadelZlato priznanje
29Anamarija GorencOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaSonja VoljavecZlato priznanje
29Samo HribarOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeBernardka UratnikZlato priznanje
29Rok KlančičOŠ Ivana Roba, ŠempeterKlavdija BreceljZlato priznanje
29Marko MedvedOŠ MengešLara KozarskiZlato priznanje
29Gal StanovnikOŠ dr. Ivana Korošca BorovnicaSimona TrčekZlato priznanje
29Anja ŠketOŠ BraslovčeMarta FurmanZlato priznanje
29Kamil WahibiOŠ VojnikPetra StrnadZlato priznanje
36Leon ČepinOŠ Bistrica ob SotliDragica ŠketZlato priznanje
36Gregor GlobevnikOŠ Stražišče KranjTadeja ŽumerZlato priznanje
36Tamara LogarOŠ Livada, VelenjeĐurđica VidovićZlato priznanje
36Tjaša RemecOŠ Center, Novo mestoZinka MuhičZlato priznanje
40Nejc AmonI. OŠ CeljeLea ČervanZlato priznanje
40Grega GolobOŠ BraslovčeMarta FurmanZlato priznanje
40Martin GriljOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
40Jaka HatlakOŠ Trnovo, LjubljanaTatjana MulhZlato priznanje
40Aleksander Kočevar PolakOŠ Simona Jenka KranjNataša PrimožičZlato priznanje
40Blaž MurovecOŠ SolkanBarbara Vetrih BolčinaZlato priznanje
40Luka PeršoljaOŠ Venclja Perka, DomžaleRobert OsolnikZlato priznanje
40Aleš PoljanšekOŠ Šmartno v TuhinjuMarija NaratZlato priznanje
40Benjamin ŠenkOŠ Koseze, LjubljanaKatja ŠolarZlato priznanje
40Mateo VrtunskiOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen ŠturmZlato priznanje
50Tjaša DrobničOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeBernardka UratnikZlato priznanje
50Martin MlinšekOŠ VodiceJure GrilcZlato priznanje
50Rok PečnikOŠ MengešLara KozarskiZlato priznanje
50Svit Pestotnik-StresOŠ Trnovo, LjubljanaTatjana MulhZlato priznanje
50Lana PrijonOŠ Koseze, LjubljanaKatja ŠolarZlato priznanje
50Gal ZajcOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniNejc ŽagarZlato priznanje
56Pia BončaOŠ VodiceCilka MarenčeZlato priznanje
56Eva JuvancOŠ Nove Jarše, LjubljanaBarbara Krištofič KobalZlato priznanje
56Klarisa KepicOŠ Davorina Jenka Cerklje na GorenjskemKatarina TadićZlato priznanje
56Žiga KmeclOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
56Gaj Lan KunavarOŠ Jurija Vege, MoravčeIvica RusZlato priznanje
56Jan MalejOŠ KoperSandra StarcZlato priznanje
56Andraž PodpečanOŠ Gorica, VelenjeBrigita KoželjZlato priznanje
56Lan SevčnikarOŠ Rada Robiča LimbušAleš KotnikZlato priznanje
56Rok Videnšek PodgorelecOŠ Mirana Jarca, LjubljanaAnica ŠpiletičZlato priznanje