2001...201720182019

55. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

5. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lili KobeOŠ BrusniceBarbara Gajski1. nagrada, Zlato priznanje
1Katarina LangusOŠ KrižePolonca Kammermeier1. nagrada, Zlato priznanje
1Rok LavričOŠ Toneta Pavčka, Mirna PečSanja Pavlinić Vidic1. nagrada, Zlato priznanje
1Luka MaklinOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaMartina Fajdiga1. nagrada, Zlato priznanje
1Tomaž ŽinkoOŠ Šmartno pod Šmarno goroAlenka Degen1. nagrada, Zlato priznanje
6Domen DolinarOŠ Toma Brejca, KamnikLea ZbičajnikPohvala, Zlato priznanje
7Nikolina BelićOŠ Martina Konšaka MariborSara GlavičZlato priznanje
7Maja MenartOŠ IdrijaHermina TominecZlato priznanje
7Bine PetekOŠ Gornja RadgonaVera SerdtZlato priznanje
7Matej SajevicOŠ Toma Brejca, KamnikLea ZbičajnikZlato priznanje
7Dora Ivana ŠegaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaMarjetka CelarecZlato priznanje
12Aljaž Bratkovič OdarDvojezična OŠ I LendavaOlga NovakZlato priznanje
12Lenart GlinšekOŠ Gustava Šiliha, VelenjeTanja KoprivnikZlato priznanje
12Izadora KopačOŠ ŽiriEdita BeovičZlato priznanje
12Svit NemaničOŠ Orehek KranjSilva SelanZlato priznanje
12Ava RavnikarOŠ ŠentvidMarja GodlerZlato priznanje
12Gašper SinjurOŠ Louisa Adamiča GrosupljeSabina ErjavecZlato priznanje
12Tine ŠalamonOŠ III Murska SobotaDarko VrebacZlato priznanje
12Benjamin ŠušteršičOŠ Miroslava Vilharja PostojnaBojana KobeZlato priznanje
12Karmen ZaleteljOŠ OtočecDuško ProsinečkiZlato priznanje
21Žana Brodnik JerihaOŠ ZalogSimona PelkoZlato priznanje
21Alisa KotelevskaOŠ Tabor I MariborSaša SimonovičZlato priznanje
21Primož MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaNeja NahtigalZlato priznanje
21Lana MaučecOŠ PuconciInga ŠernekZlato priznanje
21Nejc ZakrajšekOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasPavla PonikvarZlato priznanje
26Patrik BakonićOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaDavida DermotaZlato priznanje
26Oto BevkOŠ Trnovo, LjubljanaAnita GodlerZlato priznanje
26Janoš IvanecOŠ Bičevje, LjubljanaTatjana RadeZlato priznanje
26Jan PetrišičOŠ PreserjeKlavdija JanjićZlato priznanje
30Miha BarteljOŠ Grm, Novo mestoLiljana MitićZlato priznanje
30Leja GačnikOŠ IgKatarina VinšekZlato priznanje
30Yanbek GiniyatullinBritanska mednarodna šola v LjubljaniChris BishopZlato priznanje
30Laura KikeljOŠ F. S. Finžgarja LesceMojca SlivnikZlato priznanje
30Ana Veronika KlemenčičOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaJože LangoZlato priznanje
30Matic KotnikOŠ Center, Novo mestoAnka ZupančičZlato priznanje
30Gal ŠpecOŠ Loka, ČrnomeljDarja MatkovičZlato priznanje
30Erika TušarOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaMojca Dremelj BlažonZlato priznanje
30Ivan TušekOŠ ŽeleznikiAndreja Bogataj RantZlato priznanje
39Sanja JešeOŠ Orehek KranjSaša JenkoZlato priznanje
39Brina KosmačOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaMaja PremrlZlato priznanje
39Hana KrežeOŠ Ledina, LjubljanaIrena Šimenc MihaličZlato priznanje
39Živa LenarčičOŠ Log - DragomerSandra JovanovZlato priznanje
39Sara LindičOŠ Antona Globočnika PostojnaTjaša MahničZlato priznanje
39Patrik PlanincOŠ Jurija Dalmatina KrškoSvetlana JovićZlato priznanje
39Tai SimčičOŠ Antona Globočnika PostojnaAndrej FilipčičZlato priznanje
39Nejc ŠkaperOŠ Sveti JurijJasna ŠarkanjZlato priznanje
39Eva TerpinOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaTinkara KristanZlato priznanje
39Adam ŽerovecOŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska BistricaMarinka SokličZlato priznanje
49Špela BrincOŠ Loka, ČrnomeljJana ŠtajdoharZlato priznanje
49Dino ĐonlagićOŠ Bojana Ilicha, MariborMarjana LorbekZlato priznanje
49Jošt IvanušaOŠ Trnovo, LjubljanaAnita GodlerZlato priznanje
49Lenart SkudnikOŠ MežicaPolonca BivšekZlato priznanje
49Taj SledičOŠ Olge Meglič, PtujDarja BrlekZlato priznanje
49Iza ZrnecOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaTinkara KristanZlato priznanje
55Aleša GačnikOŠ Bežigrad, LjubljanaJasmina MelavcZlato priznanje
55Pino Juvan VeneOŠ DrskaDamjana TramteZlato priznanje
55Brin Kozel ToleOŠ HajdinaJožica NovakZlato priznanje
55Matevž KuheljOŠ PoljeMladen KopasičZlato priznanje
55Miha OgrincOŠ dr. Ivana Prijatelja SodražicaSlavka TankoZlato priznanje
55Alen SužnikOŠ VoličinaPetra MundaZlato priznanje
55Viacheslav TelelyukhinOŠ Danile Kumar, LjubljanaMarta ZajcZlato priznanje
62Lilit Glavan ČanderOŠ Dušana Flisa, HočeAnita KokolZlato priznanje

6. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1David AhecOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko Šalabalija1. nagrada, Zlato priznanje
2Maj BombekOŠ Tabor I MariborPolona Brečko2. nagrada, Zlato priznanje
2Anže MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaTanja Černigoj2. nagrada, Zlato priznanje
2Lara PerušOŠ Radlje ob DraviBarbara Planinšič2. nagrada, Zlato priznanje
2Vasja Leo ZornadaOŠ Livade, IzolaMarija Šimonović2. nagrada, Zlato priznanje
6Luka PotočnikOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaNataša IvanušičPohvala, Zlato priznanje
7Marcel Bida KranjcOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaAndreja ŠtorZlato priznanje
7Nik VrhovecOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
9Veronika GortanOŠ LucijaAndreja KlančarZlato priznanje
9Ajd HodžarOŠ VodiceEva UkmarZlato priznanje
9Vid PleterskiOŠ Frana Metelka ŠkocjanSimona Smrekar KrmcZlato priznanje
12Martin HumarOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
13Luka BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaNataša KlunZlato priznanje
14Luka FilakOŠ Mirana Jarca ČrnomeljMateja ŽuželjZlato priznanje
14Luka GostenčnikOŠ Neznanih talcev DravogradSabina Smolar VedenikZlato priznanje
14Ema KeržeOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBarbara HorvatZlato priznanje
14Neja KojcOŠ MalečnikMiloš ČučkovičZlato priznanje
18Lovro KastelicOŠ Trnovo, LjubljanaŠpela AndreuzziZlato priznanje
18Neža MiklavecOŠ Srečka Kosovela SežanaLucijana RebecZlato priznanje
18Jon ŠefOŠ Poljane, LjubljanaDarja UšeničnikZlato priznanje
21Bojan Brdar TurkOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaDragana JurićZlato priznanje
21Andraž GregoričOŠ SolkanDolores Cingerle LozarZlato priznanje
21Svit MiklavčičOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaHelena KurentZlato priznanje
21Aleš RožmanOŠ Gornja RadgonaJasmina ŠebjaničZlato priznanje
21Tadej ZelencOŠ IdrijaTanja SlavecZlato priznanje
26Lana BajcOŠ SostroMitja VatovecZlato priznanje
26Andraž JelencOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
26Luna MočilnikOŠ Neznanih talcev DravogradSabina Smolar VedenikZlato priznanje
26Bor Skale DemšarOŠ MedvodeRok JamnikZlato priznanje
26Uroš ZorkoOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen ŠturmZlato priznanje
31Tinkara BernikOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaNataša IvanušičZlato priznanje
31Luka HericOŠ Selnica ob DraviMarija PupaherZlato priznanje
31Maja KelavaOŠ Vodmat, LjubljanaMihaela KljunZlato priznanje
31Amadeja Komučar2. OŠ Slovenska BistricaSonja CugmasZlato priznanje
31Anže KopačOŠ ŽiriZala PoljanšekZlato priznanje
31Malin LavrenčičOŠ Alojza Gradnika DobrovoVeronika ŠuligojZlato priznanje
31Tevž MiheljakPrva OŠ Slovenj GradecMilena SvetinaZlato priznanje
31Tinkara MurOŠ ŽiriZala PoljanšekZlato priznanje
31Lili OmanOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBarbara HorvatZlato priznanje
31Jakob Andrej QuinziSŠ Ivan Trinko, Gorica (I)Saša ČernicZlato priznanje
41Žiga BenedikOŠ Danile Kumar, LjubljanaNeža PevecZlato priznanje
41Patricija GosarOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAndreja PlevnikZlato priznanje
41Matej KrampačOŠ III Murska SobotaAna BalažicZlato priznanje
41Anisa Likar IvanovOŠ Šturje AjdovščinaEvgenija GodničZlato priznanje
41Mark PeternelOŠ Stražišče KranjTadeja ŽumerZlato priznanje
41Pavel PrevecOŠ Poljane, LjubljanaDarja UšeničnikZlato priznanje
41Jakob SlakOŠ PirničeMarjeta JesenkoZlato priznanje
41Anita ŽerovnikOŠ HorjulSaša Kopač JazbecZlato priznanje
49Igor AhecOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
49Zoja Glavan ČanderOŠ Dušana Flisa, HočeVlasta BobovnikZlato priznanje
49Tibor HvalaOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaLjubica PodbojZlato priznanje
49Anja KoritnikOŠ Janka Padežnika MariborSuzana Tomšič MavričZlato priznanje
49Lina LeganOŠ Brinje GrosupljeNina BokalZlato priznanje
49Timotej PotočnikOŠ Karla Destovnika-Kajuha ŠoštanjAlbina RakZlato priznanje
49Artur SimičOŠ Koseze, LjubljanaAlenka MehleZlato priznanje
56Božo BizjakOŠ CerknoTatjana SlabeZlato priznanje
56Živa BrumenOŠ Jakobski DolBarbara FekonjaZlato priznanje
56Erika Košuta RobbaOŠ Danile Kumar, LjubljanaBreda UrankarZlato priznanje
56Rok KovačičOŠ Cirila Kosmača PiranMilka UšajZlato priznanje
56Nejc MalavašičOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaSonja StrgarZlato priznanje
56Vid NaredOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaZdenka KondaZlato priznanje
56Urban PlešaOŠ Franceta Prešerna KranjMarija Pavec ŠkrabaZlato priznanje
56Maja ŠtrukeljOŠ Primoža Trubarja Velike LaščeNika PetelinZlato priznanje

7. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Žan ArsovOŠ Brezovica pri LjubljaniMarija Bregar1. nagrada, Zlato priznanje
1Ožbej MarkunOŠ Franceta Prešerna KranjMarija Pavec Škraba1. nagrada, Zlato priznanje
3Elizabeta KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka Frelih3. nagrada, Zlato priznanje
3Miloš RadakovićOŠ Tabor I MariborPolona Brečko3. nagrada, Zlato priznanje
3Ela SkaleOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko Šalabalija3. nagrada, Zlato priznanje
3Vid VerstovšekOŠ Karla Destovnika Kajuha, LjubljanaUrška Čarni3. nagrada, Zlato priznanje
7Suzana AvšičOŠ MirenJakob AvšičPohvala, Zlato priznanje
8Jana BastičOŠ Gustava Šiliha, VelenjeAndreja Oder GrabnerZlato priznanje
8Nika BlažičOŠ BršljinLidija MikecZlato priznanje
8Tomaž HolcOŠ Breg, PtujAndreja Roškar KopZlato priznanje
8Tevž LevstikOŠ Ljudski vrt PtujMajda ŠvaganZlato priznanje
8Andraž PepelnjakOŠ Ivana Kavčiča, IzlakeKristina ArhZlato priznanje
8Benjamin RajerOŠ VodiceLidija ŠuštarZlato priznanje
8Niri StrmčnikOŠ PreserjeHelena ŠuštarZlato priznanje
15Alina TomažičOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
16Miha Gorše PihlerOŠ FramVesna LešnikZlato priznanje
16Tjaša NovakOŠ Stara CerkevHelena Mate-LovšinZlato priznanje
16Jože Avgust RantOŠ Poljane, LjubljanaDarja UšeničnikZlato priznanje
19Izidor HorvatOŠ I Murska SobotaMarija Mira AmbrušZlato priznanje
19Vesna MiheličOŠ Nove Jarše, LjubljanaMartina VončinaZlato priznanje
21Gal KončarOŠ 8 talcev LogatecAntonija PetehZlato priznanje
22Aleksej MavriOŠ ŠempasDarja VodopivecZlato priznanje
22Matic NareksOŠ PetrovčeSlavica KobalZlato priznanje
22Žiga OštirOŠ Martina Krpana, LjubljanaValentina PodlogarZlato priznanje
25Anže KonjarOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
25Aleksander KosanovićOŠ Rodica, DomžaleDarja ŽankarZlato priznanje
25Mark Iztok LunderOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAndreja PagonZlato priznanje
25Ana MozganOŠ Neznanih talcev DravogradNina MozganZlato priznanje
25Gašper Uranič SedejOŠ Simona Jenka KranjAlenka MaksimovićZlato priznanje
25Nika Videnšek PodgorelecOŠ Mirana Jarca, LjubljanaKatja RovanZlato priznanje
31Natalija BenegalijaOŠ Vodmat, LjubljanaMihaela KljunZlato priznanje
31Štefan JoštOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
31Filip JuvančičOŠ Koseze, LjubljanaKatja ŠolarZlato priznanje
31Julija KuharOŠ ŠenčurMaja NagličZlato priznanje
31Maša MežnarOŠ Franceta Bevka, TolminDolores BončinaZlato priznanje
31Alja OstrcOŠ KriževciManica KarbaZlato priznanje
31Igor SetnikarOŠ Vič, LjubljanaLjiljana ŠkopeljaZlato priznanje
31Maša SvetecOŠ Toma Brejca, KamnikNatalija UršičZlato priznanje
31Jaš ZelnikOŠ Predoslje KranjGabrijela SečZlato priznanje
40Jon BabnikOŠ Kolezija, LjubljanaTatjana Ponikvar LazičZlato priznanje
40Gregor KorošecOŠ Antona Ingoliča Spodnja PolskavaCvetka GovejšekZlato priznanje
40Tomaž KoželjOŠ Prežihovega Voranca, MariborUrška GselmanZlato priznanje
40Ema KrageljOŠ Franceta Bevka, TolminDolores BončinaZlato priznanje
40Barbara KržišnikOŠ PoljaneMarko OsolnikZlato priznanje
40Suna SrdićOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca ŠtefaničZlato priznanje
40Nuša ŠefOŠ GradecTina HojnikZlato priznanje
47Maja BožičnikOŠ KoprivnicaMojca KozoleZlato priznanje
47Aljaž ErmanOŠ KrižeTatjana VilarZlato priznanje
47Sara FerreiraOŠ ŽiriJanez MlinarZlato priznanje
47Peter PotnikOŠ ZrečeAlenka ŠrotZlato priznanje
47Urban ŠvagerlOŠ Rada Robiča LimbušAleš KotnikZlato priznanje
52Zala MiklavčičOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAndreja PagonZlato priznanje
52Maj MirstOŠ Šalek, VelenjeSuzana BrišnikZlato priznanje
52Matevž StrnišnikOŠ DomžaleNuška TekavcZlato priznanje
55Janez BartolOŠ Preserje pri RadomljahMateja PeršoljaZlato priznanje
55Nejc BavdažOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaUrška OblakZlato priznanje
55Rebeka CankarOŠ ŽiriJanez MlinarZlato priznanje
55Enej KuzmaOŠ II Murska SobotaHelena NemecZlato priznanje
55Lea MalikOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaMiloš KovičZlato priznanje
55Gaja Paš ŠerganOŠ MengešTanja KozarskiZlato priznanje
61Maya BizjakOŠ Brezovica pri LjubljaniStojan MožinaZlato priznanje
61Mirjam JuršaOŠ Ludvika Pliberška MariborNejc BarovičZlato priznanje
61Ajda JuvanOŠ Stražišče KranjMaruša VrhovnikZlato priznanje
61Patrik ReparOŠ Orehek KranjSimona OstovićZlato priznanje
61Tim Seher KlavoraOŠ Škofja Loka-MestoPetra ZakotnikZlato priznanje

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Brest LenarčičOŠ KozjeManica Kolar1. nagrada, Zlato priznanje
2Peter AndolšekOŠ dr. Franceta Prešerna, RibnicaMarija Ahčin2. nagrada, Zlato priznanje
3Živa CvitkovičOŠ Mirana Jarca, LjubljanaAndrej Nardin3. nagrada, Zlato priznanje
3Filip ZverOŠ KriževciRenata Kovačič3. nagrada, Zlato priznanje
5Miha KosancOŠ Franceta Bevka, LjubljanaLadislava Ježek NarobePohvala, Zlato priznanje
5Anamarija LebarOŠ dr. Vita Kraigherja, LjubljanaAndreja ŠtorPohvala, Zlato priznanje
7Barbara KropecOŠ MajšperkMarta MlakarPohvala, Zlato priznanje
8Lina HermanOŠ MengešTanja KozarskiZlato priznanje
9Nika DolenecOŠ ŽiriMartina ErznožnikZlato priznanje
9Nino KolanderJZ OŠ Marjana Nemca RadečeIgor TuričnikZlato priznanje
11Val BajcOŠ SostroMitja VatovecZlato priznanje
12Kristina GortanOŠ LucijaAndreja KlančarZlato priznanje
12Luka UrbancOŠ Koseze, LjubljanaAlenka MehleZlato priznanje
14Rok LekšeOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina ŠpanićZlato priznanje
14Isabella MišičOŠ Notranjski odred Cerknica - P 11. maj, GrahovoLara VerešZlato priznanje
16Lev BjelobabaOŠ Ledina, LjubljanaVlado ŠtriblZlato priznanje
16Luka BrdarOŠ DrskaMateja BartoljZlato priznanje
16Luka GašperlinOŠ Franceta Prešerna KranjMarija Pavec ŠkrabaZlato priznanje
16Nino Menciger KocbekOŠ Tabor I MariborMetka PotočnikZlato priznanje
16Vid SakačDvojezična OŠ I LendavaKornelija ProšićZlato priznanje
16Ambrož SovičOŠ Karla Destovnika-Kajuha ŠoštanjMitja PranjičZlato priznanje
22Ed BašaOŠ Center, Novo mestoBernarda TomažičZlato priznanje
22Pia DrinićOŠ Šmartno pod Šmarno goroKatarina ŠpanićZlato priznanje
22Matjaž MežaOŠ Antona Aškerca, VelenjeVanja BožičZlato priznanje
25Vid BaumanOŠ Kajetana Koviča PoljčaneVincenc ZobecZlato priznanje
25Svit BožičOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaAndreja VerbincZlato priznanje
25Kolja HribarOŠ Vodmat, LjubljanaTanja MlakerZlato priznanje
25Lana KorenOŠ Ludvika Pliberška MariborNejc BarovičZlato priznanje
25Tim KorošecOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
25Brina Likar KrambergerOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaSandra PančorZlato priznanje
25Žan PustoslemšekOŠ Koroški jeklarji, RavneJana Krančan ErjavecZlato priznanje
25Inja RampreOŠ BraslovčeJasmina ŠtolfaZlato priznanje
25Peter SojerZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaAna HriberšekZlato priznanje
25Andraž TomaževičOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
35Patrik KorenjakOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasAnica Indihar ZabukovecZlato priznanje
35Maks Mally HočevarOŠ Danile Kumar, LjubljanaNeža PevecZlato priznanje
35Nejc SušnikOŠ NakloTihana SmolejZlato priznanje
35Janez VošnerOŠ BraslovčeAndreja KosiZlato priznanje
39Aleksander KalacunOŠ Bojana Ilicha, MariborJožef SenekovičZlato priznanje
39Zara MarjanovičOŠ Stražišče KranjMaruša VrhovnikZlato priznanje
39Klemen OmejcOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
39Samo ŠkrabarOŠ Jurija Dalmatina KrškoBojan MesaričZlato priznanje
39Luka VaupotDruga OŠ Slovenj GradecAnita PokržnikZlato priznanje
44Jan BukovecOŠ Predoslje KranjJana RemicZlato priznanje
45Tjan BorovnicaOŠ Predoslje KranjJana RemicZlato priznanje
45Tinkara BostičOŠ KašeljMaja IlarZlato priznanje
45Oskar ČukOŠ Preserje pri RadomljahMaja MazeZlato priznanje
45Benjamin GašperinOŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska BistricaMarjeta DobravecZlato priznanje
45Alen LaboharOŠ Bistrica ob SotliDragica ŠketZlato priznanje
45Teo MatzeleOŠ Rodica, DomžaleVilma GriljZlato priznanje
45Matic PogorelecOŠ Miklavž na Dravskem poljuLilijana ZduničZlato priznanje
45Lan SajovicOŠ Predoslje KranjJana RemicZlato priznanje
45Mihael SimonetaOŠ DutovljeAna OrelZlato priznanje
45Mark VodičarOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaAnita BrolihZlato priznanje
45Aljaž VovkOŠ Dolenjske TopliceHelena JordanZlato priznanje
56Jure FonOŠ Franceta Bevka, TolminDragica MočnikZlato priznanje
56Mia MiholičOŠ Duplek, Sp. DuplekTamara ZavecZlato priznanje
56Alessia Maruša PecoraroOŠ Log - DragomerJana GabrovšekZlato priznanje
56Jakob Nejc RužičOŠ I Murska SobotaNina ZrimZlato priznanje
56Sofija ŠtefanOŠ Šmarje pri KopruIngrid ŠkerjancZlato priznanje
56Nevan Vimos KocbekOŠ Trnovo, LjubljanaŠpela AndreuzziZlato priznanje
56Jakob ŽoržOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaSabina KaplanZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Katarina GriljOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko Šalabalija1. nagrada, Zlato priznanje
2Gaber AvsecOŠ Predoslje KranjGabrijela Seč2. nagrada, Zlato priznanje
2Tia RozoničnikOŠ Frana Roša, CeljeBojana Zorko2. nagrada, Zlato priznanje
4Gašper JoštOŠ NakloTihana SmolejPohvala, Zlato priznanje
5Erik Červek RoškaričOŠ Antona Ingoliča Spodnja PolskavaNataša Marinič VidonjaZlato priznanje
5Lenart DolinarOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
5Rok HudournikOŠ Šalek, VelenjeSuzana BrišnikZlato priznanje
5David KnavsOŠ Frana Albrehta, KamnikMajda KalanZlato priznanje
9Urška KončarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledMetka JemecZlato priznanje
10David GradOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaBrane LužarZlato priznanje
10Lana TravenOŠ Grm, Novo mestoJana PečaverZlato priznanje
12Ivana HorvatOŠ Grm, Novo mestoJana PečaverZlato priznanje
12Lovro LotričOŠ Predoslje KranjGabrijela SečZlato priznanje
14Matija BatičOŠ Dušana Bordona Semedela - KoperIrena ParovelZlato priznanje
15Nik VodovnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMarinka FrelihZlato priznanje
16Kaja RajterOŠ LenartAnica ZarnecZlato priznanje
16Franci SuhadolnikOŠ PreserjeNevenka LužarZlato priznanje
16Tim ThumaOŠ Toma Brejca, KamnikSergeja KulovecZlato priznanje
19Matej KnapOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBarbara HorvatZlato priznanje
19Brina KolaričOŠ GorišnicaPatricija Kramberger RomZlato priznanje
19Anika SimončičOŠ BoštanjMarijana LevstikZlato priznanje
19Jedrt ŠinkovecOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
19Pia VrečkoOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
24Alexander GaydukovOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperMaja GerdovičZlato priznanje
25Sara DemšarOŠ ŽeleznikiAnka ArkoZlato priznanje
25Luka HodnikOŠ Olge Meglič, PtujDarja ŠprahZlato priznanje
25Ema HojanOŠ Gustava Šiliha, VelenjeJolanda KrofelZlato priznanje
25Blažka HrovatOŠ DrskaMaja Adanič SelčanZlato priznanje
25Samo VolovšekJVIZ II. OŠ Rogaška SlatinaBrigita SajkoZlato priznanje
25Rene ŽižekOŠ TišinaMelita BagolaZlato priznanje
31Zarja Javh DobernikOŠ Ledina, LjubljanaNina Hvala KlančičZlato priznanje
31Luka PerušOŠ Radlje ob DraviVera NovakZlato priznanje
31Tian StrmšekOŠ RačeAna KajzerZlato priznanje
31Tadej VovkOŠ ŠempasJožica RustjaZlato priznanje
31Nejc ZadnikOŠ BraslovčeAndreja KosiZlato priznanje
36Miha BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaSilva KolmanZlato priznanje
36David JagodičOŠ LjubečnaDarja PotočnikZlato priznanje
36Matic KorenOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
36Nika PlantevOŠ Neznanih talcev DravogradNina MozganZlato priznanje
40Jakob GrmekOŠ ColPavel MakovecZlato priznanje
40Enej PodlesekOŠ Janka Kersnika BrdoMojca ČešnjevarZlato priznanje
40Matija SkrtOŠ Ivana Roba, ŠempeterAnton PeratZlato priznanje
40Jošt SmrtnikOŠ Brezovica pri LjubljaniMarija BregarZlato priznanje
44Matija DergancOŠ Koseze, LjubljanaAlenka MehleZlato priznanje
44Domen KozmusOŠ LesičnoMilena GrobelšekZlato priznanje
44Lana Ema MrakOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaBarbara JuvančičZlato priznanje
44Jakob ZagajšekOŠ Šmarje pri JelšahHelena GradičZlato priznanje
48Bono BezjakOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
48Matic PlutOŠ MetlikaMatej PezdircZlato priznanje
48Gal PodjavoršekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
51Miha AbramOŠ Elvire Vatovec PradePolona Fritz TomšičZlato priznanje
51Gal DetičekOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecŽarko ŠalabalijaZlato priznanje
51Lenart FrankovičOŠ Gustava Šiliha, VelenjeJolanda KrofelZlato priznanje
51Lun KljučaninOŠ Nove Jarše, LjubljanaBarbara Krištofič KobalZlato priznanje
51Luka KoširOŠ TrbovljeKsenija OfentavšekZlato priznanje
51Lara RozmanOŠ Ketteja in Murna, LjubljanaVojka VilfanZlato priznanje
57Filip FerkOŠ Angela Besednjaka, MariborPeter FakinZlato priznanje
57Neja KramerOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaKarmen ŠturmZlato priznanje
57Tjaša RuparOŠ Škofja Loka-MestoJanja PircZlato priznanje
57Nejc VrhovecOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaSonja StrgarZlato priznanje
57Dominik ZagrušovcemOŠ DobrnaMarija BoršičZlato priznanje