200120022003...2019

45. Matematično tekmovanje srednješolcev Slovenije

1. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lana KuščerGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko Domajnko1. nagrada, Zlato priznanje
1Peter NoseGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko Domajnko1. nagrada, Zlato priznanje
1Urška RutarGimnazija TolminBranka Hrast Debeljak1. nagrada, Zlato priznanje
1Martin StrojnikGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko Domajnko1. nagrada, Zlato priznanje
1Mitja TrampušGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko Domajnko1. nagrada, Zlato priznanje
1Klemen ŽibernaII. gimnazija MariborBarbara Pećanac1. nagrada, Zlato priznanje
7Peter JakopičGimnazija ŽelimljeMarija Trdan2. nagrada, Zlato priznanje
8Katja BobovnikII. gimnazija MariborKsenija Perčič3. nagrada, Zlato priznanje
8Peter PetkovšekŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaMarina Rugelj3. nagrada, Zlato priznanje
8Janoš VidaliGimnazija KoperAnton Podvršnik3. nagrada, Zlato priznanje
8Andrej ŽnidaršičGimnazija ŽelimljeMarija Trdan3. nagrada, Zlato priznanje
12Simon ČoparGimnazija LitijaVida PoglajenZlato priznanje
12Marko KuderSr. tehniška in poklicna šola, TrbovljeIvan DrnovšekZlato priznanje
12Maja RatejGimnazija Celje-CenterMarija ZdolšekZlato priznanje
15Mihael GojkošekŠkofijska gimnazija A. M. Slomška, MariborKarmen HebarZlato priznanje
15Jurij KodreŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaMarina RugeljZlato priznanje
15Jure SnojGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko DomajnkoZlato priznanje
15Domen StadlerSr. elektro in strojna šola, KranjGoran VujovićZlato priznanje
15Nik StoparSŠ Veno Pilon AjdovščinaIvica BlažkoZlato priznanje
15Maja ŠtalekarŠC Slovenj Gradec - GimnazijaJanez HarumZlato priznanje
15Pavel TomšičGimnazija Vič, LjubljanaHanka LebičZlato priznanje
15Miha VerdenikGimnazija Bežigrad, LjubljanaBojana DvoržakZlato priznanje
15Lan ŽagarGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko DomajnkoZlato priznanje
24Boštjan HamlerGimnazija Franca Miklošiča, LjutomerMira BabičZlato priznanje
24Nastasja SuhadolnikGimnazija Poljane, LjubljanaMarjeta GaljotZlato priznanje
26Tine DolžanII. gimnazija MariborJelka HedžetZlato priznanje
27Primož KarlovšekI. gimnazija v CeljuStanislav PirnatZlato priznanje
27Matevž PičmanGimnazija KranjTanja DermotaZlato priznanje
27Luka RoškarII. gimnazija MariborKsenija PerčičZlato priznanje
27Mediha ŠiljićGimnazija Novo mestoFranc HočevarZlato priznanje
31Tina LozarŠC Nova Gorica - GimnazijaMirjam Bon KlanjščekZlato priznanje

2. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Žiga NovšakI. gimnazija v CeljuVlasta Pospeh-Fischer1. nagrada, Zlato priznanje
2Tine PorentaGimnazija Škofja LokaAndreja Dobrovoljc2. nagrada, Zlato priznanje
3Janez ŠterGimnazija ŽelimljeMarija Trdan2. nagrada, Zlato priznanje
4Matej JanTŠC Nova Gorica - Tehn. gimnazijaAnamarija Kobal3. nagrada, Zlato priznanje
4Gregor NovakGimnazija Celje-CenterMarjeta Košak3. nagrada, Zlato priznanje
6Tadej Pajnhart JarcGimnazija Bežigrad, LjubljanaOlga Arnuš3. nagrada, Zlato priznanje
6Matjaž ŽganecII. gimnazija MariborTatjana Simonič3. nagrada, Zlato priznanje
8Ivo ListGimnazija Bežigrad, LjubljanaOlga ArnušZlato priznanje
9Peter GolobGimnazija Novo mestoAlojzija HržicaZlato priznanje
9Bojan ŽunkovičII. gimnazija MariborDušanka ReismanZlato priznanje
11Rafael HofmanII. gimnazija MariborDušanka ReismanZlato priznanje
12Rok BerlotII. gimnazija MariborDušanka ReismanZlato priznanje
12Primož BrkičGimnazija Novo mestoAlojzija HržicaZlato priznanje
12Denis ŠolŠC Slovenj Gradec - GimnazijaJanez HarumZlato priznanje
12Gašper ŽerovnikGimnazija Bežigrad, LjubljanaOlga ArnušZlato priznanje
16Matic CigličGimnazija Jurija Vege, IdrijaIrena VerdnikZlato priznanje

3. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Klemen ŠivicGimnazija Bežigrad, LjubljanaDarka Hvastija1. nagrada, Zlato priznanje
2Matija PerneGimnazija Škofja LokaMarko Špolad3. nagrada, Zlato priznanje
3Aleksandra FrancI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
4David DanevŠC Velenje - Splošna in strokovna gimnazijaBranko KrstulovićZlato priznanje
4Marko KandičGimnazija BrežiceMarija FricZlato priznanje
6Tone GradišekGimnazija Bežigrad, LjubljanaDarka HvastijaZlato priznanje
6Erik ŠtrumbeljGimnazija KočevjeDarja Delač FeldaZlato priznanje

4. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andrej MuhičGimnazija Novo mestoGregor Mohorčič1. nagrada, Zlato priznanje
2Mojca MiklavecŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaTone Rozman2. nagrada, Zlato priznanje
3Matija PretnarGimnazija Bežigrad, LjubljanaOlga Arnuš2. nagrada, Zlato priznanje
4Andrej KošmrljGimnazija Bežigrad, LjubljanaOlga Arnuš2. nagrada, Zlato priznanje
5Sergej OmladičGimnazija Bežigrad, LjubljanaJasna Kos3. nagrada, Zlato priznanje
6Anja ČerneŠC Nova Gorica - GimnazijaMirjam Bon KlanjščekZlato priznanje
7Tomaž ČerneGimnazija JeseniceAna MilerZlato priznanje
7Franja PajkGimnazija Škofja LokaMinka RovtarZlato priznanje
9Janez KrajncŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaDragica Pavšek-GuzejZlato priznanje
10Mitja CentrihŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaDragica Pavšek-GuzejZlato priznanje
10Žiga DremeljGimnazija KranjJanina ŽnidarZlato priznanje
10Luka NovakI. gimnazija v CeljuAlojz RobnikZlato priznanje
10Jože PeterneljGimnazija Jurija Vege, IdrijaSergeja LipuščekZlato priznanje
10Rok SlokarGimnazija KoperMatevž MalejZlato priznanje