200120022003...2019

46. Matematično tekmovanje srednješolcev Slovenije

1. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Matjaž ŠkorjancPrva gimnazija MariborMarija Gorenšek2. nagrada, Zlato priznanje
2Peter KacinŠC Nova Gorica - GimnazijaMirjam Bon Klanjšček2. nagrada, Zlato priznanje
3Špela PoharGimnazija KočevjeDarja Delač Felda3. nagrada, Zlato priznanje
4Nina BlagovičGimnazija Murska SobotaValerija Režonja3. nagrada, Zlato priznanje
4Mateja ČudenGimnazija Bežigrad, LjubljanaDarka Hvastija3. nagrada, Zlato priznanje
4Urška GabrščekGimnazija TolminErik Vrčon3. nagrada, Zlato priznanje
4Jernej PavšičŠC Nova Gorica - GimnazijaPetra Zavrtanik3. nagrada, Zlato priznanje
8Jure BorišekŠC Nova Gorica - GimnazijaMirjam Bon KlanjščekZlato priznanje
8Vera KabanovaGimnazija Bežigrad, LjubljanaDarka HvastijaZlato priznanje
8Jure KranjcŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaDragica Pavšek-GuzejZlato priznanje
8Sašo MoškonGimnazija PiranNadja MarušičZlato priznanje
12Matevž BokalGimnazija Bežigrad, LjubljanaDarka HvastijaZlato priznanje
12Igor CizerlII. gimnazija MariborVojko BrantušaZlato priznanje
12Tamara ZajcŠC Velenje - Splošna in strokovna gimnazijaMiran RavnjakZlato priznanje
15Denis GoležŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaDragica Pavšek-GuzejZlato priznanje
15Sašo GrozdanovII. gimnazija MariborKsenija PerčičZlato priznanje
15Matija LavrincŠC Rudolf Maister Kamnik - GimnazijaMelita PrezeljZlato priznanje
15Nace MikušGimnazija Vič, LjubljanaNives Mihelič ErbežnikZlato priznanje
15Jan ŠlambergerII. gimnazija MariborDušanka ReismanZlato priznanje
15Urška WeissSŠ ČrnomeljPrimož SkrbinšekZlato priznanje
21Ana TomcSŠ ČrnomeljJustina PavlišičZlato priznanje

2. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Peter NoseGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko Domajnko2. nagrada, Zlato priznanje
2Mediha ŠiljićGimnazija Novo mestoFranc Hočevar2. nagrada, Zlato priznanje
3Martin StrojnikGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko Domajnko3. nagrada, Zlato priznanje
4Katja BobovnikII. gimnazija MariborKsenija Perčič3. nagrada, Zlato priznanje
4Boštjan HamlerGimnazija Franca Miklošiča, LjutomerMira Babič3. nagrada, Zlato priznanje
6Peter JakopičGimnazija ŽelimljeMarija Trdan3. nagrada, Zlato priznanje
6Petra MerčunGimnazija Bežigrad, LjubljanaBojana Dvoržak3. nagrada, Zlato priznanje
6Maja ŠtalekarŠC Slovenj Gradec - GimnazijaJanez Harum3. nagrada, Zlato priznanje
6Gregor WeissII. gimnazija MariborKsenija Perčič3. nagrada, Zlato priznanje
10Simon ČoparGimnazija LitijaVida PoglajenZlato priznanje
10Mitja TrampušGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko DomajnkoZlato priznanje
10Klemen ŽibernaII. gimnazija MariborKsenija PerčičZlato priznanje
13Maja RatejGimnazija Celje-CenterMarija ZdolšekZlato priznanje
13Nik StoparSŠ Veno Pilon AjdovščinaIvica BlažkoZlato priznanje
13Janoš VidaliGimnazija KoperNada ŠpacapanZlato priznanje
16Peter PetkovšekŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaMarina RugeljZlato priznanje
16Luka RoškarII. gimnazija MariborKsenija PerčičZlato priznanje
16Jure SnojGimnazija Bežigrad, LjubljanaVilko DomajnkoZlato priznanje
16Domen StadlerSr. elektro in strojna šola, KranjGoran VujovićZlato priznanje
16Andrej ŽnidaršičGimnazija ŽelimljeMarija TrdanZlato priznanje

3. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Rok KončinaŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaLucijana Kračun1. nagrada, Zlato priznanje
1Ivo ListGimnazija Bežigrad, LjubljanaOlga Arnuš1. nagrada, Zlato priznanje
1Tine PorentaGimnazija Škofja LokaAndreja Dobrovoljc1. nagrada, Zlato priznanje
1Janez ŠterGimnazija ŽelimljeMarija Trdan1. nagrada, Zlato priznanje
5Žiga NovšakI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek2. nagrada, Zlato priznanje
5Gašper ŽerovnikGimnazija Bežigrad, LjubljanaOlga Arnuš2. nagrada, Zlato priznanje
7Tadej Pajnhart JarcGimnazija Bežigrad, LjubljanaOlga Arnuš3. nagrada, Zlato priznanje
8Anja JutražGimnazija Šentvid LjubljanaBlaž Ivanuša3. nagrada, Zlato priznanje
9Uroš KuzmanŠC Velenje - Splošna in strokovna gimnazijaMiran RavnjakZlato priznanje
9Maja MilavecSŠ PostojnaMetod AbrahamsbergZlato priznanje
11Matej JanTŠC Nova Gorica - Tehn. gimnazijaSonja ŠinigojZlato priznanje
11Uroš JelovšekI. gimnazija v CeljuKristijan KocbekZlato priznanje
11Domen RovščekGimnazija TolminBranka Hrast DebeljakZlato priznanje
14Jaka FišerŠC Nova Gorica - GimnazijaPetra ZavrtanikZlato priznanje
14Maja MočnikGimnazija KranjMatjaž PertotZlato priznanje
14Matjaž ŽganecII. gimnazija MariborBarbara PećanacZlato priznanje

4. letnik

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Klemen ŠivicGimnazija Bežigrad, LjubljanaDarka Hvastija1. nagrada, Zlato priznanje
2Tone GradišekGimnazija Bežigrad, LjubljanaDarka Hvastija3. nagrada, Zlato priznanje
2Matija PerneGimnazija Škofja LokaMarko Špolad3. nagrada, Zlato priznanje
4Martin ČoklŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaDragica Pavšek-Guzej3. nagrada, Zlato priznanje
4Aleksandra FrancI. gimnazija v CeljuKristijan Kocbek3. nagrada, Zlato priznanje
6Marko KandićGimnazija BrežiceMarija FricZlato priznanje
6Jugoslav NjenjićŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaLucijana KračunZlato priznanje
8David DanevŠC Velenje - Splošna in strokovna gimnazijaBranko KrstulovićZlato priznanje
9Aleš FreceŠC Celje - Splošna in strokovna gimnazija LavaLucijana KračunZlato priznanje
9Erik ŠtrumbeljGimnazija KočevjeDarja Delač FeldaZlato priznanje
9Jernej UrankarGimnazija KranjBogdan KejžarZlato priznanje
12Blaž HrastnikGimnazija Celje-CenterMiro SkalickyZlato priznanje
12Anita JamnikarŠC Slovenj Gradec - GimnazijaJanez HarumZlato priznanje
12Tomaž KranjecGimnazija Ljubljana ŠiškaMaja BreznikZlato priznanje