8. Tekmovanje v znanju astronomije za Dominkova priznanja

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Miha BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaIgor Gajser1. nagrada, Zlato priznanje
2Alexander GaydukovOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperVesna Dekleva Paoli2. nagrada, Zlato priznanje
2Marija JudežOŠ Šmihel, Novo mestoMilena Košak2. nagrada, Zlato priznanje
4Tian StrmšekOŠ RačeRomana Šabeder3. nagrada, Zlato priznanje
5Jakob KeceljOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
5Urban ŽupaničOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
7Lenart DolinarOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
7Gal PodjavoršekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
9Tobias Fürst ČrtanecOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
10Jurij DumićOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
10Jošt FisterOŠ KrmeljBoštjan RepovžZlato priznanje
10Gašper JoštOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
10David RepoluskOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
14Vita KorošinOŠ Preserje pri RadomljahFranc NapastZlato priznanje
15Jakob KraljOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
16Pia VrečkoOŠ VojnikTatjana HedžetZlato priznanje
17Val VidmarOŠ KrmeljBoštjan RepovžZlato priznanje
18Terezija KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
19Ana JagodicOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
20Neca CamlekOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Jakob ŽvabOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj1. nagrada, Zlato priznanje
2Katarina ArkoOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena Vojvoda2. nagrada, Zlato priznanje
2Matija LikarOŠ bratov Polančičev MariborMladen Tancer2. nagrada, Zlato priznanje
2Maj PivkOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAna Turk2. nagrada, Zlato priznanje
2Tilen ŠketOŠ Šmarje pri JelšahMartina Petauer2. nagrada, Zlato priznanje
6Benjamin BajdOŠ Simona Jenka KranjIrma Pustotnik3. nagrada, Zlato priznanje
6Daša ČebuljOŠ Preserje pri RadomljahFranc Napast3. nagrada, Zlato priznanje
6Rok HladinOŠ Šmarje pri JelšahMartina Petauer3. nagrada, Zlato priznanje
6Andraž HribernikOŠ VojnikTatjana Hedžet3. nagrada, Zlato priznanje
6Maša KorošecOŠ Dravlje, LjubljanaVesna Harej3. nagrada, Zlato priznanje
6Nik MilekOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj3. nagrada, Zlato priznanje
6Janez SimoničOŠ bratov Letonja Šmartno ob PakiBoštjan Ketiš3. nagrada, Zlato priznanje
6Polona Ajda UmekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic Klopčič3. nagrada, Zlato priznanje
14Gašper PrimcOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniAnica VozelZlato priznanje
14Peter ŽaucerOŠ Poljane, LjubljanaTatjana ŠerugaZlato priznanje
16Maja ErmencOŠ Ljubno ob SavinjiMarija ErmencZlato priznanje
16Gašper ŽitkoOŠ Miroslava Vilharja PostojnaGregor AntlogaZlato priznanje
18Rebeka GombačOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAna TurkZlato priznanje
18Kristina ŠvabOŠ PoljePolona TheuerschuhZlato priznanje
18Matic TerglavOŠ PoljePolona TheuerschuhZlato priznanje
21Boža Moritoki ŠkofOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAna TurkZlato priznanje
21Ema RazingarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
21Enej SmoleOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Lucija HučOŠ TrzinMaja Završnik1. nagrada, Zlato priznanje
1Urša Mati DjurakiOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAndreja Pagon1. nagrada, Zlato priznanje
3Vida GlatzOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel2. nagrada, Zlato priznanje
3Marjetka ZupanOŠ IgAndreja Andreja Babšek2. nagrada, Zlato priznanje
5Vito LevstikOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel3. nagrada, Zlato priznanje
6Domen KampletOŠ Šmarje pri JelšahMartina Petauer3. nagrada, Zlato priznanje
7Lara KrašovecOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaAlenka MehleZlato priznanje
7Lana PrijonOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličZlato priznanje
9Benjamin BencOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
9Sara BuhOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasIrena Krmelj KrivecZlato priznanje
11Daniel Sami BlažičOŠ StičnaSuzana KlopčičZlato priznanje
11Miha GyergyekOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
11Aleksander Kočevar PolakOŠ Simona Jenka KranjNataša PrimožičZlato priznanje
11Martin MlinšekOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
11Matic PetekOŠ OrmožIgor KaučičZlato priznanje
16Matic HočevarOŠ Simona Jenka, SmlednikAlenka KuharZlato priznanje
16Tjaša SušnikOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
18Laura DrašlerOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAna TurkZlato priznanje
18Benjamin KorelcOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
20Anže KrejanOŠ Antona Aškerca, VelenjeAndrej PlešejZlato priznanje
20Tilen ŠalamunOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
20Tadej ZidarOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
23Valentin OcvirkOŠ Blaža Kocena, PonikvaRoman OcvirkZlato priznanje
24Domen KastelicOŠ Božidarja Jakca, LjubljanaMaja JugZlato priznanje
24Žan SeničarOŠ Sava Kladnika SevnicaValentina MlakarZlato priznanje
26Urban VeselOŠ Livada, VelenjeBoris BubikZlato priznanje

Srednja šola

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Aleksej JurcaGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan Zamuda1. nagrada, Zlato priznanje
1Andraž MaierGimnazija JeseniceMatej Erjavec1. nagrada, Zlato priznanje
1Zala PotočnikGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan Zamuda1. nagrada, Zlato priznanje
4Rok KovačGimnazija Vič, LjubljanaVida Kariž Merhar2. nagrada, Zlato priznanje
5Mitja HoferGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan Zamuda3. nagrada, Zlato priznanje
5David OpaličI. gimnazija v CeljuRoman Ocvirk3. nagrada, Zlato priznanje
7Hana ZlobecŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šolaUroš Borjančič3. nagrada, Zlato priznanje
8Hana Viktorija BalanII. gimnazija MariborGorazd ŽibernaZlato priznanje
8Aljaž SimoničII. gimnazija MariborGorazd ŽibernaZlato priznanje
10Marko ČmrlecGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
10David PopovićGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
12Andraž JelinčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
12Urban OgrinecGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikAlojzij VrankarZlato priznanje
12Andraž Anton RojcGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikAlojzij VrankarZlato priznanje
15Gregor KikeljŠC Novo mesto, Sr. elektro šola in tehn. gimnazijaIvica TomićZlato priznanje
16Urban DuhII. gimnazija MariborGorazd ŽibernaZlato priznanje
16Tim ZaveršekI. gimnazija v CeljuRoman OcvirkZlato priznanje
18Jon VehovarGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
19Luka JevšenakŠC Velenje, GimnazijaPeter JevšenakZlato priznanje
20Luka GovedičII. gimnazija MariborGorazd ŽibernaZlato priznanje