2010...201720182019

9. Tekmovanje v znanju astronomije za Dominkova priznanja

7. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Brest LenarčičOŠ KozjeManica Kolar1. nagrada, Zlato priznanje
2Luka GašperlinOŠ Franceta Prešerna KranjMarjana Sitar2. nagrada, Zlato priznanje
3Val Stankovič PangercOŠ VodiceKlavdija Cof Mlinšek3. nagrada, Zlato priznanje
3Nejc SušnikOŠ NakloŠpela Knez3. nagrada, Zlato priznanje
5Marcel MaierOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecPohvala, Zlato priznanje
6Luka UrbancOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličPohvala, Zlato priznanje
7Kika Szomi KraljOŠ DomžaleBéla Szomi KraljPohvala, Zlato priznanje
8Alla KvashinaOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniAnica VozelZlato priznanje
9Oskar ČukOŠ Preserje pri RadomljahFranc NapastZlato priznanje
9Nika DolenecOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
11Nace KomacOŠ ŠkofljicaPolonca ErženZlato priznanje
11Peter SojerZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
13Marko KolarOŠ bratov Letonja Šmartno ob PakiBoštjan KetišZlato priznanje
13Tijana ValentinčičOŠ Alojza Gradnika DobrovoDemi MunihZlato priznanje
15Nevan Vimos KocbekOŠ Trnovo, LjubljanaIgor GajserZlato priznanje
15Rok VlajOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecMarijan KrajnčanZlato priznanje
17Heli ŠimnovecOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
18Sandoleja PučkoOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje

8. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Erik Červek RoškaričOŠ Antona Ingoliča Spodnja PolskavaDavid Vodušek1. nagrada, Zlato priznanje
1Alexander GaydukovOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperVesna Dekleva Paoli1. nagrada, Zlato priznanje
3David RepoluskOŠ RačeRomana Šabeder3. nagrada, Zlato priznanje
4Miha BrvarOŠ Trnovo, LjubljanaIgor GajserPohvala, Zlato priznanje
5Pia VrečkoOŠ Škofja Loka-MestoMatjaž PintaričPohvala, Zlato priznanje
6Riena HribarOŠ DomžaleBéla Szomi KraljPohvala, Zlato priznanje
7Tilen SrabotičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
7Tian StrmšekOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
9Marija JudežOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
10Tjaša JelšekOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
10Lana TravenOŠ Grm, Novo mestoJana PečaverZlato priznanje
12Staša KorpičOŠ III Murska SobotaSlavko SapačZlato priznanje
12Anton ŽabkarZavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija ŠuštarjaMartin ČoklZlato priznanje
14Jakob BurjaOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
14Aljaž KelcOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
14Jakob RihterOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
14Jure ZupancOŠ Franceta Prešerna KranjMarjana SitarZlato priznanje
18Jakob KeceljOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
18Vita KorošinOŠ Preserje pri RadomljahFranc NapastZlato priznanje
18Vid PungerčarOŠ Simona Jenka KranjMojca AvguštinZlato priznanje
21Katarina GriljOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecMarijan KrajnčanZlato priznanje
21Gašper JoštOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
21Matija OmahenOŠ Tončke Čeč, TrbovljeNataša JelenZlato priznanje
24Damjan DovnikOŠ Gustava Šiliha LaporjeJure CvahteZlato priznanje
24Terezija KončanOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaTeja BergantZlato priznanje
26Jakob KraljOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje

9. razred OŠ

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andraž HribernikOŠ VojnikTatjana Hedžet1. nagrada, Zlato priznanje
1Tilen ŠketOŠ Šmarje pri JelšahMartina Petauer1. nagrada, Zlato priznanje
3Vid KavčičOŠ Loka, ČrnomeljJožica Kuzma3. nagrada, Zlato priznanje
4Tine PiršJVIZ I. OŠ Rogaška SlatinaSaša SiličPohvala, Zlato priznanje
5Juš KocutarOŠ Toneta Čufarja MariborAndreja FerkPohvala, Zlato priznanje
6Nina CankarOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
6Erik KmetičOŠ Vižmarje-BrodMaja ŠivakZlato priznanje
6Luka LorenciOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin StrašekZlato priznanje
6Nejc UrhOŠ Orehek KranjTomaž AhčinZlato priznanje
10Maša KorošecOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje
10Matija LikarOŠ bratov Polančičev MariborMladen TancerZlato priznanje
12Rok HladinOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
13Domen JurkovičOŠ ŠkofljicaPolonca ErženZlato priznanje
13Boža Moritoki ŠkofOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaMaša TramteZlato priznanje
13Ema RazingarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
16Benjamin MarinkoOŠ Brezovica pri LjubljaniAlenka Doria PeternelZlato priznanje
16Val MilekOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
16Polona Ajda UmekOŠ Venclja Perka, DomžaleIda Vidic KlopčičZlato priznanje
19Daša ČebuljOŠ Preserje pri RadomljahFranc NapastZlato priznanje
19Aljaž KirarOŠ prof. dr. Josipa Plemlja, BledHelena VojvodaZlato priznanje
19Maja PodbojecOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
19Valentin RomihOŠ Franja Malgaja ŠentjurAleksandra Romih ŠmidZlato priznanje
23Jan OrehekOŠ Toma Brejca, KamnikAndreja DolničarZlato priznanje
23Jakob ŽvabOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje

Srednja šola

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Luka GovedičII. gimnazija MariborMarko Jagodič1. nagrada, Zlato priznanje
1Jan ŽekarI. gimnazija v CeljuRoman Ocvirk1. nagrada, Zlato priznanje
3Gregor HumarGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikAlojzij Vrankar3. nagrada, Zlato priznanje
3Job PetrovčičGimnazija Vič, LjubljanaTadej Legat3. nagrada, Zlato priznanje
5Klemen KeršičSr. šola Slovenska BistricaMarko ŽigartPohvala, Zlato priznanje
5Juš MirtičGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaPohvala, Zlato priznanje
7Marko ČmrlecGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaPohvala, Zlato priznanje
8Andraž JelinčičGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
8Marcel MalovrhGimnazija KranjDaša RozmusZlato priznanje
8Ema MlinarGimnazija Vič, LjubljanaTimotej MaroševičZlato priznanje
11Gašper JalenŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaMartin ČoklZlato priznanje
11Mario PezerGimnazija Murska SobotaRenato LukačZlato priznanje
13Tim KmeclGimnazija in SŠ Rudolfa Maistra KamnikAlojzij VrankarZlato priznanje
13Leonard Štoka SedmakGimnazija KoperNevio MiklavčičZlato priznanje
15Lara KrašovecGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
16Tanja HolcII. gimnazija MariborMatjaž ČrčekZlato priznanje
16Matej UrbančičŠkofijska klasična gimnazija, LjubljanaMartin ČoklZlato priznanje
18Luka JelovčanŠC Kranj, Sr. tehniška šolaAndreja PogačnikZlato priznanje
19Matija PetrovićGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje
19Aljaž SimoničII. gimnazija MariborMatjaž ČrčekZlato priznanje
19Marjetka ZupanGimnazija Bežigrad, GimnazijaSebastjan ZamudaZlato priznanje